באיזה גיל מחסנים גורי כלבים

באיזה גיל מחסנים גורי כלבים

כל מי שמכניס כלב או גור כלבים הביתה יודע כי מדובר בהחלטה החכמה ביותר שהוא עשה. כלב מכניס כל כך הרבה שמחה, כל כך הרבה אושר וכל כך הרבה הנאה הביתה עד שזו פשוט חובה לקחת גור כלבים אלינו הביתה. לא סתם כלבים נחשבים לחיה כל כך חמודה ועלינו גם לזכור כי אף אחד לא יהיה נאמן אלינו כמו הכלב שלנו. אך כאשר אנחנו מכניסים גור כלבים הביתה אנחנו צריכים לזכור כי כרוכה בזה גם אחריות לדאוג לכלב ולטפל בו בעיקר מבחינה בריאותית בבית חולים לחיות קבוע. אנחנו צריכים להיות בטוחים כי הכלב זוכה לטיפול הטוב ביותר ואל לנו להתפשר על נושא זה. על כן יש גם לבצע חיסונים לגורים בהתאם להוראות של הוטרינר וכך להבטיח כי הכלב לא יחלה ויגיע אל שיבה טובה ואנו נוכל להיות הרבה יותר מאושרים ושמחים עמו.

האם זה משנה היכן הגורים מקבלים את החיסון?

אין ספק כי כיום זו חובה לתת לכלבים חיסונים ואסור לזלזל בנושא הזה בשום פנים ואופן. אך כאשר אנחנו מחליטים לתת להם חיסונים אנחנו חייבים לעשות זאת בזמן ולא רק זאת אלא שאנחנו צריכים להבטיח כי החיסון יינתן בצורה הטובה ביותר שיש. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לכך שוטרינר מצוות אנימל סנטר ייתן את החיסונים מכיוון שלו יש הן את ההכשרה והן את הידע כיצד לתת את החיסון ולא פחות חשוב מכך הוא יידע איזה חיסון לתת ומתי לתת אותו. על כן פנו רק אל וטרינר שייתן לכם חיסונים ואל תתפשרו על הנושא הזה לעולם.

האם יש הבדלן בחיסונים בין כלבים מעורבים ובין כלבים גזעיים?

כאשר אנחנו מדברים על חיסונים אנחנו צריכים לזכור כי ממש אין הבדל בין כלבים גזעיים ובין כלבים מעורבים וכי כולם צריכים לקבל טיפול ואת אותם חיסונים בסופו של יום. לכן זה ממש לא משנה איזה כלב אתם לוקחים והאם הוא גזעי או לא וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק בכל החלטה והחלטה שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אביזרי נגישות
אביזרי נגישות אינם מיועדים רק לנכים פיזית. הם מיועדים גם לאנשים הסובלים מלקויות ראייה, אלה שמתקשים...
קרא עוד »
דצמ 12, 2022
טיפולים בכאבי גב – האם זה תמיד יעזור ואיך להימנע מכאבים מתמשכים
ישנם אנשים רבים אשר סובלים מכאבי גב, ואפשר לומר כי מדובר באחת מהבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר. הרבה...
קרא עוד »
יול 05, 2021
קנאביס רפואי בהרצליה והסביבה
קנאביס רפואי, הידוע גם בשם מריחואנה רפואית, מתייחס לשימוש בקנאביס ובתרכובות המרכיבות אותו, כגון...
קרא עוד »
מאי 04, 2023