חיטוי קורונה לבית – דווקא אחרי שהקורונה נעלמה

חיטוי קורונה לבית

נראה כי הקורונה כבר כמעט לגמרי מאחורינו, אבל אפשר להבין אם אתם עדיין חוששים מהנגיף ורוצים להיות בטוחים שאין לכם ממה לחשוש. אז מה אפשר לעשות ולמה כדאי לעשות את זה דווקא עכשיו?

מתי צריך חיטוי קורונה לבית?

חיטוי קורונה לבית מבטיח שכל המשטחים ברחבי הבית – רצפה, שולחנות, מסכי מחשבים וטלוויזיה, מדפים, ואפילו שטיחים, חלונות ורהיטים שונים – נקיים מהנגיף המסוכן ואינם מסוגלים לסכן אתכם בהדבקה, בין אם אתם מחוסנים ובין אם לא.

יחד עם זאת, חיטוי לבית נגד קורונה הוא פעולה חיונית ודחופה, רק אם אחד מבני הבית היה, או שהוא עדיין חולה מאומת, או אם התארח אצלכם חולה קורונה מאומת.

מה עושה חיטוי נגד קורונה לבית?

חיטוי נגד קורונה מחזיר את הבית שלכם למצב אפס, כלומר – הבית לא מכיל נגיפי קורונה מסוכנים, החל מרגע סיום פעולת החיטוי וכל עוד לא נכנס אליכם הביתה חולה קורונה מאומת.

החיטוי עצמו מטפל היטב במשטחים קשים ומבטיח, כי נגיפים מסוכנים הנמצאים על גבי משטחים אלה – יושמדו בצורה מוחלטת.

חיטוי זה לא הדברה

אמנם בעיקר חברות הדברה מציעות שירות חיטוי נגד קורונה לבית, אבל חשוב לציין כי החיטוי מתבצע באמצעות כלים וחומרים שאינם קשורים לחומרי הדברה, אלא נעשה באמצעות כלים ייעודיים, נקיים מחומרי הדברה, שמיועדים רק לחומר החיטוי. כך אתם יכולים להיות בטוחים שאין לכם בבית חומרים רעילים, שכן חומר ההדברה מתנדף ונעלם לאחר שהוא מסיים את פעולת החיטוי.

 

לסיכום, חיטוי נגד קורונה לרכב או לבית הוא הדרך היחידה להבטיח שאתם בטוחים מפני הדבקה, אם חולה קורונה מאומת ביקר אצלכם בבית. למידע נוסף והצעה משתלמת – צרו קשר בהקדם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם יש טיפול לוסטיבוליטיס?
יש תופעות בריאות אשר לא היו מוכרות בעבר, כלומר, אנשים סבלו מהן אך לא היה לגורמים הרפואיים מענה עבור...
קרא עוד »
מרץ 15, 2021
ויברטורים – כל אישה חייבת לפחות אחד
כל אחת מאיתנו זקוקה לסיפוק מיני ולכל אחת מאיתנו מגיעה אהבה. מי שאוהבת את עצמה ואת גופה, או רוצה...
קרא עוד »
אפר 30, 2020
כך תתמודדו עם המכון הרפואי לבטיחות בדרכים?
בטיחות בדרכים היא שאלה מאוד חשובה שאנחנו רוצים להתמודד איתה, לאורך כל שלבי החיים שלנו בתור נהגים. מצד...
קרא עוד »
אוק 25, 2021