ישראל בהסגר: כך ניתן לשמור על הכושר בבית

לשמור על הכושר בבית

תקופת האביב היא התקופה האידיאלית לחזור לכושר, ולו כי הקיץ קרוב מאי פעם. עם זאת, השנה התוכניות השתנו עבור כולם – נגיף קורונה שהתפשט בישראל הוביל להסגר כללי, ובעקבות כך לא ניתן לצאת לאימונים בחדרי הכושר או הפארקים השונים. עם זאת, בהחלט ניתן לשמור על הכושר בבית. סקרנים? המשיכו לקרוא.

ציוד כושר בהזמנה אונליין

למרות שלא ניתן לצאת מן הבית במהלך ההסגר, בהחלט ניתן להזמין מוצרי כושר עם משלוח, ועל כן נמליץ על כמה מוצרים שעשויים להיות אידיאליים עבור רבים:

  • רכיבה על אופנייםשימוש באופני כושר מאפשר לבצע פעילות אירובית תוך חיזוק שרירי הרגליים והגב ושמירה על היציבה. עבור אופני כושר אין צורך בחלל גדול, וניתן להציב אותם בפינה בסלון או בחדר השינה.
  • משקולות יד – משקולות יש במשקלים שונים יסייעו לכם לבצע תרגילי כושר ייחודיים, לרבות אימוני כוח. יש מגוון רחב של משקולות, כך שתוכלו לבחור את סוגי המשקולות המתאימות ביותר.
  • מזרן אימונים – תרגילים רבים מתבצעים בשכיבה או בישיבה על הרצפה, ולכן מומלץ לרכוש מזרן אימונים מקצועי, אותו ניתן לגלגל ולאחסן בארון.

אימוני מדרגות

מתגוררים בבניין? הזדמנות מצוינת לנצל את חדר המדרגות לאימון, משום שאימוני מדרגות נחשבים ליעילים בשריפת קלוריות ותורמים באופן ניכר לחיזוק שרירי הרגליים. אם אתם גרים בבית פרטי ויש לכם מדרגות בבית – דעו שגם באמצעות מדרגה אחת בלבד תוכלו לבצע אימון נהדר. נסו לחפש ברשת הנחיות מקצועיות לאימוני מדרגות.

תרגילי כושר ללא אביזרים

ניתן לבצע אימוני כושר ביתיים גם ללא אביזרים ייעודיים, זאת באמצעות אביזרים שקיימים בבית. למשל בקבוקי מים יכולים להפוך למשקולות יד, כיסא פשוט יכול להיות כלי אימון מעולה ועוד. כמו כן, תוכלו להיעזר בסרטוני אימון שונים שקיימים ביוטיוב, ולבצע אימונים מסוגים שונים כמו זומבה, אימוני ריקוד, גמישות ומתיחות וכו'.

 

השהות הממושכת בבית אינה אומרת שלא ניתן להתאמן. יש מגוון רחב של אפשרויות לאימונים ביתיים, כך שגם אם אין ברשותכם ציוד ייעודי – תוכלו לבצע תרגילים שונים במרחב הביתי ולשמור על הכושר. בהצלחה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפול בפסולת רעילה – איך זה מתבצע?
בחלק זה נדון בטיפול בפסולת רעילה ובסכנותיה. השלב הראשון בטיפול בפסולת רעילה הוא זיהוי הבעיה. זאת על...
קרא עוד »
פבר 25, 2023
טיפול בציפורן חודרנית חוזרת
ציפורן חודרנית חוזרת היא בעיה שכיחה שיכולה להופיע בבוהן ובכף הרגל. היא מתרחשת כשהציפורן צומחת מלמטה,...
קרא עוד »
אוק 14, 2022
בי פוזיטיב
היום זה כבר ידוע יותר מאשר אי פעם: אנשים רבים באוכלוסייה סובלים בשלבים שונים בחייהם מדיכאון. זה לא...
קרא עוד »
מאי 02, 2022