הרמת חזה ללא שתל – מרימים וזהו

הרמת חזה ללא שתל – מרימים וזהו

הרבה פעמים כשאנחנו שומעים וקוראים על ניתוחי הגדלת חזה, הדבר הראשון שעולה לנו בראש, זה כל הנושא של שתלים. בין היתר בגלל שזה תופס הרבה מאוד כותרות, יש על כך הרבה מאוד מאמרים ומחקרים, ועבור לא מעט נשים, זה מה שמפריד בין הרצון לבצע את הניתוח לבין הפחד ממנו. 

אך יש מקרים מסוימים בהם ניתן לבצע ניתוח חזה וליהנות ממראה חדש ויפה לחזה, גם בלי להשתמש בשתלים. דוגמא טובה לכך אפשר למצוא בניתוח הרמת חזה ללא שתל. ניתוח אשר לא מעט נשים, בוודאי נשים מבוגרות אחרי הריונות ולידה, מעוניינות לעבור אותו בשביל לשפר את המראה שלהן. 

לפני שנסביר מה זה בדיוק ניתוח הרמת חזה ללא שתל, צריך לציין, אנחנו יכולים למצוא ניתוחי הרמת חזה שכן יש בהם שימוש בשתלים, למרות שזו לא חובה. בדרך כלל אם נערך ניתוח כזה בצורה כזו, הרי שיש לכך סיבה וסביר להניח שאי אפשר לעשות את הניתוח אחרת, או שהאישה פשוט מעוניינת לשלב בין השניים. 

מה זה ניתוח הרמת חזה ללא שתל

המשמעות של ניתוח הרמת חזה, כפי שאפשר להבין, הוא להרים את החזה הנפול, תוצאה של שינויי הזמן והשפעות כאלה ואחרות שנוצרו עם השנים. למשל, עקב הריונות, לידה, הנקה, שינויים במשקל וכדומה. 

כאמור, אפשר שהניתוח יתבצע עם שימוש בשתל, במטרה להרים ולהגדיל אותו. אך זה לא הכרחי, קראי באתר של ד"ר רון עזריה. אם האישה לא רוצה להגדיל או אם אין צורך להגדיל ולהחזיק אותו זקוף באמצעות השתל, אז לא חייבים להשתמש בשתלים, מה שכמובן יכול להקל על התהליך, להפוך אותו לניתוח הרבה יותר פשוט ונוח. מן הסתם, זה יהיה ניתוח יותר מהר עם השפעות ארוכות טווח מועטות מאוד. 

 

כתוב/כתבי תגובה