מרפאות רפואה דחופה

מרפאות רפואה דחופה

לא כל שירות אפשר לקבל מרופא בווידיאו צ'אט. יש מקרים שבהם חובה ליצור קשר עם מוקד לילה רפואה דחופה רמלה למשל ולקבל טיפול רפואי. זה יכול להיות ילד או מבוגר וזה יכול לקרות בשעות שבהן אין קופת חולים ואין למי לגשת מלבד לחדר מיון. אבל אנחנו יודעים שגם חדרי המיון אינם נגישים תמיד בגלל עומס ומשום שאנחנו רוצים לפעמים להימנע מנסיעה עד לשם. משום כך, מרפאות רפואה דחופה נגישות לנו עד חצות בכל אחת מהערים שבהן נמצאת מרפאה כזאת והיא חיונית לכל פלח אוכלוסייה.

זמינות ונגישות מלאות

כל מי שהתנסה אי פעם בשירות שקיבל במרפאה כזאת יודע כמה השירות נגיש. מרפאות רפואה דחופה עובדות ביעילות מדהימה שקשה למצוא במרפאות רגילות בגלל הקהל שמגיע לצרכים רבים. במרפאה כזאת מגיעים לקבל שירות רק במקרים דחופים באמת ולכן הסינון נעשה מראש ובצורה הרבה יותר נוחה. הקהל שנמצא שם יודע שאין מה לחפש במרפאה כזאת בענייני קופת חולים רגילים ובירוקרטיה ששייכת רק למשרד בשעות היום, ולכן לצוות הרפואי יש זמן לעסוק במה שחשוב באמת – הטיפול הרפואי, מתן תרופות, טיפול בתאונות ובשברים, בדיקת חום והפניית מקרים חמורים ודחופים למיון. 

ברוב המקרים חוזרים הביתה מהר

ברוב המקרים של מי שפונה לעזרת מרפאות רפואה דחופה דרך מוקד לילה רפואה דחופה רחובות למשל, הטיפול ניתן מהר יחסית ואחר כך חוזרים הביתה. רק מקרים שבהם אין ברירה וחובה להגיע למיון נוסעים לשם לאחר הפניה. זה בוודאי יותר נוח וטוב מאשר להגיע למיון על דעת עצמכם כאשר אין צורך בכך, לחשוף את עצמכם לזיהומים שמוכרים בבתי החולים, לקבל טיפול רפואי רק לאחר שעות של המתנה ובסופו של דבר לשלם על מחיר מלא ויקר. זה הרבה יותר נוח להגיע למרפאה לרפואה דחופה וגם נבון יותר למקרים שלא דורשים מיון.

כתוב/כתבי תגובה