אילו תוספי מזון קיימים בשוק?

אילו תוספי מזון קיימים בשוק?

בואו נתחיל עם העובדה הפשוטה שקיימים בשוק אינספור תוספי מזון כאשר כל אחד משרת תפקיד שונה לגמרי בגוף. תוספי המזון נועדו לספק לגוף שלכם את החוסרים שלו בין אם החוסרים נובעים מבעיה בריאותית או מאימון קשה. כשכל תוסף משרת חוסר אחר בגוף, איך אפשר לדעת איזה תוסף שייך לאיזה חלק בגוף?

כדי לעשות סדר בבלאגן הבאנו לכם את תוספי המזון הפופולריים ביותר בשוק

אבקת החלבון

Allinpro מעידים כי זהו תוסף המזון הפופולרי ביותר בקרב ספורטאים מקצועיים ומתאמנים חובבים בכל העולם. זהו דבר מוכר וידוע שבשעת אימון הגוף מאבד מהחלבונים שלו ועל כן נהוג לספק את החלבונים האבודים בצורת שייק העשוי מאבקת חלבון. שגרת היום של הספורטאים מכתיבה להם לספק חלבון בכל דרך בכדי להגן על השרירים בצורה הנכונה. תפקידם של החלבונים בגוף הספורטאים הוא לשמור על השרירים ולאפשר התאוששות מלאה של השרירים לאחר אימון מפרך.

מלחי סידן

מלחי הסידן הם למעשה תוסף של מינרל הסידן הקיים בגוף. תוסף זה מיועד בעיקר לאנשים הסובלים ממחסור של סידן בגוף. הדבר עשוי להשפיע על צפיפות עצמות הגוף כאשר קיימת בריחת סידן, על הלב ועל כלי הדם ואף עשויה למנוע סכרת. תוסף המזון הזה הוא חיוני עבור אנשים רבים בעולם ולמעשה מציל חיים ומונע מכלות כרוניות. בגילאים מבוגרים ניתן לקחת סידן באופן קבוע כדי למנוע שברים במידה וקרתה נפילה. 

אומגה 3

השם ודאי מוכר לכם, אך סביר להניח שלא ידעתם להגיד שמדובר בחומצות שומן. בגוף האדם קיימות חומצות שומן מסוימות אך הוא צריך חומצות שומן נוספות שהוא אינו מייצר אך קיימות באומגה 3. תוסף זה תורם לתפקוד מערכת המח, הלב והדם, מאזן רמות שומנים בגוף ואפילו משפר את מצב הרוח. אומגה 3 הוא תוסף די שכיח בעולם, הוא נמכר בכל מקום וניתן לקחת אותו בכל יום. 

אנחנו יכולים להמשיך עד מחר ולספר לכם על תוספי תזונה לספורטאים ובכלל הקיימים בשוק אך גם אז לא נסיים את הרשימה. כמו שאמרנו בהתחלה, תוספי המזון נועדו כדי לספק חוסר כלשהו בגוף. כאשר אתם יודעים מהו החוסר הקיים לכם בגוף, תדעו איזה תוסף מזון אתם צריכים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בדיקת הורמונים – המדריך השלם
כאשר מדברים על בדיקת הורמונים, בעיקר עוסקים בבדיקה מאוד מקיפה הייעודית הן לגברים והן לנשים גם יחד....
קרא עוד »
ינו 06, 2020
חזיית הנקה
חזיות הנקה מיועדות ללבישה מתחת לחולצת הנקה או דחיסה. הם מחזיקים את השד במקום ומספקים תמיכה. הדבר...
קרא עוד »
אוק 30, 2022
החשיבות לאימון פיתה לחיזוק הרגליים
הרגליים שלנו חייבות להיות חזקות וחטובות שכן מדובר באחד האברים החיוניים והחשובים בגוף שזקוקים לחיזוק...
קרא עוד »
אפר 14, 2020