מיטה סיעודית

מיטה סיעודית

כל אחד עלול למצוא את עצמו במצב סיעודי, שבו הוא לא מצליח לנהל אורח חיים עצמאי. חשוב לזכור כי כולנו מזדקנים, כולנו עלולים להיפצע בתאונת דרכים או לחלות במחלה שתמנע מאיתנו להיות עצמאיים. במקרים מסוג זה, חשוב לשמור על אורח רוח ולנסות לשפר ככל הניתן את מצב העניינים. מיטה סיעודית למשל, מהווה את אחד המוצרים החשובים ביותר, היא והיא מאפשרת נוחות מקסימלית עבור כל אדם סיעודי. לרוב מיטה מסוג זה משמשת אנשים קשישים או אנשים שסובלים משיתוק, אך היא יכולה לשמש כל אדם שנמצא בתקופת שיקום עקב פציעה קשה או תאונת דרכים רצינית. מדובר על מיטה מתכווננת שמגיעה לרוב עם גלגלים ומנגנון הפעלה חשמלי. הדבר מאפשר נוחות מקסימלית ושליטה במנח הגוף.

מיטה סיעודית – מה כדאי לדעת בתחום?

קודם כל, חשוב להבין כי ניתן היום למצוא לא מעט סוגים שונים של מיטות סיעודיות באתר https://www.pharmashops.co.il, אך מומלץ לבחור במיטה חשמלית. מדובר על מיטות מתקדמות יותר, המאפשרות לחולים לכוון את המיטה לתנוחת ישיבה או שכיבה, באמצעות לחיצה פשוטה על כפתור. כמו כן, ניתן לשנות את גובה המיטה, על מנת להקל על המעבר ממצב של שכיבה לעמידה, בהתאם לגובה של החולה. כמו כן, הדבר מאפשר על מעבר חלק יותר לכיסא הגלגלים, דבר שיכול לאפשר לחולה שליטה מסוימת במצב שלו. בנוסף לכך, במידה והמטופל נאלץ לאכול או לשתות במיטה, שינוי התנוחה החשמלי יכול להיות יעיל במיוחד. באמצעות לחיצה על כפתור, המטופל יכול להזיז את עצמו למצב של ישיבה, שיכול לאפשר לו אכילה, קריאה, צפייה בטלוויזיה וכדומה. 

לסיכום, מיטה סיעודית יכולה לשפר את איכות החיים של לא מעט אנשים סיעודיים. חשוב לזכור כי מדובר על מיטה שתוכננה במיוחד לצורך הקלה בהתמודדות עם מוגבלויות גופניות שונות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בית אבות חייב לעבור בדיקה – הנה מה שחשוב לבדוק
כיום יש לא מעט בתי אבות בכל רחבי הארץ. על מנת להצליח לבחור נכון בית אבות מקצועי וטוב לרווחת היקרים לכם,...
קרא עוד »
נוב 14, 2020
הבנת פסוריאזיס ואפשרויות הטיפול בה
פסוריאזיס היא מחלת עור כרונית ודלקתית המשפיעה על מיליוני אנשים ברחבי העולם. מאופייb, בכתמים אדומים...
קרא עוד »
ינו 26, 2023
איזה זכויות יש לנפגע לאחר תאונת דרכים?
תאונת דרכים, בין אם אנחנו הולכי רגל, נהגים, רוכבים על רכב דו גלגלי, נוסעים ברכב או כל גורם אחר, יכולה...
קרא עוד »
יונ 14, 2021