מיטה סיעודית

מיטה סיעודית

כל אחד עלול למצוא את עצמו במצב סיעודי, שבו הוא לא מצליח לנהל אורח חיים עצמאי. חשוב לזכור כי כולנו מזדקנים, כולנו עלולים להיפצע בתאונת דרכים או לחלות במחלה שתמנע מאיתנו להיות עצמאיים. במקרים מסוג זה, חשוב לשמור על אורח רוח ולנסות לשפר ככל הניתן את מצב העניינים. מיטה סיעודית למשל, מהווה את אחד המוצרים החשובים ביותר, היא והיא מאפשרת נוחות מקסימלית עבור כל אדם סיעודי. לרוב מיטה מסוג זה משמשת אנשים קשישים או אנשים שסובלים משיתוק, אך היא יכולה לשמש כל אדם שנמצא בתקופת שיקום עקב פציעה קשה או תאונת דרכים רצינית. מדובר על מיטה מתכווננת שמגיעה לרוב עם גלגלים ומנגנון הפעלה חשמלי. הדבר מאפשר נוחות מקסימלית ושליטה במנח הגוף.

מיטה סיעודית – מה כדאי לדעת בתחום?

קודם כל, חשוב להבין כי ניתן היום למצוא לא מעט סוגים שונים של מיטות סיעודיות באתר https://www.pharmashops.co.il, אך מומלץ לבחור במיטה חשמלית. מדובר על מיטות מתקדמות יותר, המאפשרות לחולים לכוון את המיטה לתנוחת ישיבה או שכיבה, באמצעות לחיצה פשוטה על כפתור. כמו כן, ניתן לשנות את גובה המיטה, על מנת להקל על המעבר ממצב של שכיבה לעמידה, בהתאם לגובה של החולה. כמו כן, הדבר מאפשר על מעבר חלק יותר לכיסא הגלגלים, דבר שיכול לאפשר לחולה שליטה מסוימת במצב שלו. בנוסף לכך, במידה והמטופל נאלץ לאכול או לשתות במיטה, שינוי התנוחה החשמלי יכול להיות יעיל במיוחד. באמצעות לחיצה על כפתור, המטופל יכול להזיז את עצמו למצב של ישיבה, שיכול לאפשר לו אכילה, קריאה, צפייה בטלוויזיה וכדומה. 

לסיכום, מיטה סיעודית יכולה לשפר את איכות החיים של לא מעט אנשים סיעודיים. חשוב לזכור כי מדובר על מיטה שתוכננה במיוחד לצורך הקלה בהתמודדות עם מוגבלויות גופניות שונות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מכשיר אינהלציה לתינוקות – לנשימה טובה יותר
מכשיר אינהלציה לתינוקות  עוזר לנשימה טובה יותר. זהו משאף שעוזר לתינוקות לנשום טוב יותר וגם עוזר...
קרא עוד »
מרץ 28, 2023
איך לבחור מיטה סיעודית
מיטה סיעודית הינה מיטה שמותאמת במיוחד לצרכיו של מטופל סיעודי, קשיש או קשישה בדרך כלל, אך לא בהכרח....
קרא עוד »
פבר 03, 2021
SEBOCALM
חלק זה עוסק בקרם לחות לעור SEBOCALM. זהו קרם חדשני שניתן למרוח על הפנים כדי להעניק לו מראה צעיר. קרמי...
קרא עוד »
אוג 28, 2022