איך לבחור ספת כושר

איך לבחור ספת כושר

ספות מסוימות נועדו להתרווח מול הטלוויזיה או מערכת הקולנוע הביתית, אבל הפעם אנו רוצים לדבר על ספה מסוג אחר לגמרי.

אם אתם רוצים להיכנס לכושר, לחזק את הגוף, לפתח שרירים –  ספת כושר תעזור לכם בכך. היא תאפשר לכם להתאמן בבית ולא לשרוף כסף על מכון כשאתם אף פעם לא מספיקים. כך תבחרו אותה, ותתחילו לראות תוצאות.

שימו לב לגודל הספה

אם הבית שלכם גדול ויש לכם חדר או פינה שתשמש אתכם לכל אימון, תוכלו לבחור ספת כושר גדולה, מהסוג הרגיל. אולם, אם אתם גרים בבית שכור או בדירה קטנה או שאין לכם יותר מדי מקום פנוי, תוכלו לבחור משהו אחר. ספת כושר מתקפלת, שלאחר האימון תוכלו לקפל ולשים בפינה או בארון.

שימו לב למצבי האימון האפשריים

ישנם אביזרי כושר שעובדים רק על קבוצת שרירים אחת. כאשר רוצים לבחור בצורה טובה ספת כושר , העדיפו כזאת שתוכל לאפשר לכם להפעיל את כל הגוף. ספות שיאפשרו לכם להפעיל מגוון רחב של קבוצות שרירים, עם כמה וכמה מצבי אימון שונים. אלה ספות שיכולות להחליף אימון שלם בחדר כושר מאובזר.

שימו לב לתקציב ולגומיות התנגדות

לא חייבים לרכוש ספה באלפי שקלים. ניתן להשיג כיום דגמים טובים מאוד, במחירים נוחים שכל אחד יכול להרשות לעצמו. כמו כן,
ספת כושר מודרנית של חברת פיט בנדר כוללת לעיתים פונקציות מעניינות, שיכולות להתאים לשיפור חווית האימון. כיום מאוד מקובל להתאמן לא רק בעזרת משקולות או קפיצים אלא גם בעזרת גומיות התנגדות. במידה ואתם מתאמנים או רוצים להתאמן עם גומיות מסוג זה, שימו לב שישנן ספות לאימון שכוללות נקודות חיבור ייעודיות לגומיות. בצורה כזאת תוכלו לבצע עוד כמה סוגים של תרגילים, תוך ישיבה על הספה שלכם.

כתוב/כתבי תגובה