נעליים נוחות לנשים – למה את חייבת אותן לעצמך

נעליים נוחות לנשים – למה את חייבת אותן לעצמך

קניית הנעליים הנכונות, היא השקעה בבריאות כף הרגל. אבל איך תמצאו כאלה שמתאימים לכם כמו שצריך ומספקים תמיכה נאותה לרגל שלכם?

נעליים נוחות לנשים – למה את חייבת אותן לעצמך |

לבריאות חשיבות רבה לכולנו. אנחנו עושים הרבה דברים כדי להיות בריאים – מוציאים כסף על אימוני כושר, מרפא פלאים יוצא דופן וויטמינים המופיעים בכל אמצעי התקשורת של הפרסומת. 

עם זאת, לא אחת אנו חושבים על כפות הרגליים שלנו וכיצד הדבר עלול להשפיע על בריאותנו. נעליים לא נוחות, יכולות להשפיע לרעה על רווחתנו האישית, על בריאותנו ועל איכות חיינו.

ניתן לזהות נעליים הגורמות לכאב; אם את אישה, לרוב, יהיו אלה נעליים עם בהונות צרות או עקבים גבוהים. בדקו אם הבוהן של הנעל צרה יותר או קצרה יותר מהבהונות שלכם והתאימו את גודלן, ראו כאן.

מה עושים לפני קניית נעליים נוחות? |

המתינו עד כמה שעות כשאתם ללא נעליים, לפני שאתם רוצים לקנות נעליים נוחות לנשים – כפות הרגליים שלכם מתרחבות באופן טבעי עם השימוש במהלך היום ועלולות להתנפח בזמן שיש מזג אוויר חם.

יש ללבוש את אותו סוג גרביים שאתם מתכוונים ללבוש עם הנעליים כשאתם יוצאים לקנות נעליים. לאחר קנייה, הסתובב עם הנעליים כדי לקבוע את הצורה אותה אתם רוצים לרגל שלכם.

מה לבדוק בקניית נעליים? |

האם יש מספיק מקום לרגליים? האם העקבים משתלבים היטב, או שהם צובטים או מחליקים? אל תתנו טעם לתירוץ, שהנעליים פשוט צריכות להיות "שבורות" או שהן יימתחו עם הזמן. מצאו נעליים שמתאימות לכם מההתחלה. 

סמכו על רמת הנוחות שלכם ולא על מידה או תיאור של נעל. הגדלים משתנים מיצרן ליצרן.

כתוב/כתבי תגובה