מייבש ידיים ומסכות פנים: למה אנחנו זקוקים להם היום בתקופת הקורונה?

מייבש ידיים

לפני מספר חודשים, נגיף הקורונה התפרץ בישראל, ובלי ששמנו לב הוא שינה את חיינו מקצה לקצה, הוביל לגל פיטורין גדול, לעסקים שנסגרו, חתונות שבוטלו והותיר לא מעט אנשים סגורים בבתים. אחד הצעדים המשמעותיים ביותר להילחם בנגיף הוא באמצעות מוצרי היגיינה, ולו כי חיסון עדיין אין, וחשוב לשמור על היגיינה אישית על מנת להימנע מהידבקות. כל הפרטים במאמר שלפניכם.

הקפדה יתרה במקומות ציבוריים

לאחר חודשיים בהם ישראל הייתה מצויה בסגר, החלו אט אט לפתוח את המסעדות, אולמות האירועים ומקומות הבילוי. ישראלים רבים החלו להגיע למקומות ציבוריים שונים, ואת התוצאות לכך יכולנו לראות כמה שבועות לאחר פתיחת המשק: חלה עלייה בתחלואה (או מה שרבים בחרו לכנות "הגל השני"). לפיכך, חשוב להקפיד על היגיינה במקומות הציבוריים, לעטות מסיכות פנים, לשטוף ידיים לעיתים קרובות ושלמור על מרחק של 2 מטר מאד לאדם. כמו כן, באמצעות מייבש ידיים, אלכוהול ג'ל וסבון איכותי, תוכלו לשמור על ידיים נקיות.

תיק עזרה ראשונה לימי קורונה

בין אתם יוצאים לקניון, הולכים לאימון כושר או מבלים עם חברים במסעדה, חשוב להצטייד בכל העזרים הנחוצים לכם. קחו מסיכות פנים נוספות ליתר ביטחון (המסכות החד פעמיות נוטות להיקרע לעיתים קרובות, ותמיד טוב לשמור מסכה נוספת בהישג יד). כמו כן, יש להצטייד בבקבוקון של אלכוהול-ג'ל, כפפות חד פעמיות, חבילת טישו וחבילת מגבונים. הפריטים הללו יסייעו לכם לשמור על ההיגיינה בכל מקום אליו תלכו.

טיפ: מסיכות בד רב פעמיות יהיו חסכוניות יותר, ולו בשל העובדה שאין צורך לרכוש כמות גדולה, אלא ניתן לרכוש כמה יחידות ולכבס מידי יום (רצוי במים חמים).

ריחוק חברתי

לריחוק החברתי שי חשיבות ניכרת, משום שהנגיף מועבר מאחד לשני באמצעות נתזים טיפתיים – ככל שתהיו יותר רחוקים פיזית, כל הסיכוי להידבק קטן יותר. הקפידו לשמור על מרחק של 2 מטרים האחד מהשני, וכמובן הימנעו מלחבק אנשים שנמצאים בקבוצות סיכון.

 

נגיף קורונה עדיין כאן, וכפי שמסתמן, הוא עתיד להישאר איתנו בשנה הקרובה. השתדלו לשמור על ההיגיינה, הקפידו לעטות מסיכות, והעדיפו להימנע מחיבוקים וקרבה פיזית. רק בריאות!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סדנת כתיבה למתחילים – ללמוד לכתוב בכל גיל
לימוד כתיבה הוא מיומנות בסיסית שניתן לרכוש בכל גיל. הוא מקיף הן מיומנויות כתיבה בסיסיות, כגון כתב יד...
קרא עוד »
ספט 13, 2023
4 טיפים להשגת ויסות רגשי
ויסות רגשי הוא האיזון הרצוי אותו אנחנו משיגים במצבים תקינים באופן טבעי. הויסות הזה מאפשר לנו לנהל את...
קרא עוד »
נוב 30, 2020
השחרת חלונות לרכב
חלונות לרכב הם אחד החלקים הפגיעים ביותר ברכב. לעתים קרובות הם הדבר הראשון שאנשים מבחינים במכונית וקל...
קרא עוד »
אוק 31, 2022