5 זני קנאביס מומלצים לטיפול בחרדות

קנאביס לטיפול בחרדות

אומנם תמיד נמצא דעות מנוגדות, אך חשוב להכיר בכך שקנאביס מכיל תכונות מדהימות ובין היתר ידוע כאפקטיבי עבור טיפול בחרדות (ובשלל הסימפטומים הנלווים), ועל כן מי שמכיר את עצמו כטיפוס חרדתי, צריך לכל הפחות לנסות ורק לאחר מכן להכריע, אך מראש ראוי להבין שלא כל סוג יימצא כיעיל, ועל כן הכנו רשימה של חמישה סוגים מומלצים. מכאן שגם אם מחזיקים בחוויה אישית שלילית, אין למהר להכריע שטיפול זה אינו יעיל עבורכם, וזאת כי רוב הסיכויים שהתנסיתם בסוג שאינו מתאים או שהפרזתם במינון, כך שתמיד דרושה הכוונה מקצועית.

 

צורכים ולא מעשנים

 

רגע לפני שנעצור להציג את חמשת הסוגים המומלצים, נציין שאחת הבעיות שרבים מציפים נוגעת לכך שגם אם ידוע על חומר איכותי, עדיין בלתי אפשרי ליהנות ממנו, פשוט כיוון שלא מדובר באנשים שמעשנים, ולהתחיל להכין עוגיות זה פחות נוח וזמין. אי לכך הגיע הזמן ליישר קו ולהכיר כיצד שימוש בגריינדרים מסייע לאנשים שאינם יכולים להכניס עשן לריאות להפיק את המרב מהחומר הפעיל של הקנאביס, וזאת כי מדובר בשיטת אידוי שאינה מצריכה תהליך התרגלות ובאופן כללי השיטה נחשבת הרבה יותר בריאה (העשן המופק הנו לבן) והיא אינה שורפת את החומר. מכאן שקהל היעד גדל ואפילו ילדים יכולים להפיק תועלת, אם כי צעד זה דורש פיקוח מקצועי.

 

חמשת הסוגים:

 

  1. גראנדרי פרפל

 

זן זה הנו תוצר של הכלאה והוא מפיק ארומה ייחודית של פירות יער וענבים. בעיקר מוטב לצרוך אותו בשעות הלילה, ולו כי הוא מכין את הגוף לקראת שינה טובה. גראנדרי פרפל מרפה את הנפש והגוף, מנקה ממחשבות מטרידות ומאוד מרומם את מצב הרוח. כמו כן, הוא מוביל למאנצ' בריא, ועל כן לפני צריכה רצוי לוודא שיש במקרר מה לאכול.

 

  1. קנאטוניק

 

הזן קנאטוניק הינו הכלאה ייחודית של שני סוגים. זן זה פותח מתוך מטרה להשיג אחוזי  THC נמוכים לצד אחוזיCBD  גבוהים, שילוב שנמצא כאידאלי עבור טיפול בחרדות. כמו כן, קנאטוניק נחשב כבעל השפעות מתונות ויחד עם זאת הוא מוביל להתרוממות רוח. בנוסף לטיפול בחרדות, הוא גם אפקטיבי עבור טיפול בכאבים כרוניים, התכווצויות שרירים ועבור מגוון נרחב של סימפטומים נפשיים.

 

  1. אליאן קוש

 

אחד הזנים היותר מבוקשים בקרב מטופלים, ולו בשל השפעותיו האיכותיות והמתונות. מדובר בזן היברדי שנוצר מהכלאה מושכלת. פה ערך המוסף טמון בהפשעה המידית שמלווה את המעשן לאורך כשעתיים. התגובות המצאורות מציגות מצב של רוגע, חידוד חוש היצירתיות ובקש לחרדות נציין שזן זה משחרר מחשבות מעיקות.

 

  1. הארליקווין

 

זן זה הינו הכלאה והוא מכיל רק מעט אחוזי THC, עובדה שיחסית מונעת מאנשים להתמסטל, אלא החומר בעיקר מוביל לתחושה נינוחה, מוביל "לתפוס ראש בקטנה". מטופלים רבים בחרדות מרעיפים עליו מחמאות, ולו כי הוא מאוד יעיל ואף מייצר צלילות דעת. כמו כן, מטופלים שמושפעים לרעה מהTHC מגלים שבמקרה זה התופעה השלילית נמנעת מהם.

 

 

  1. פייר אוג’י

 

מדובר בזן היבריד שנחשב מתון, יחסית לשאר זני ה"אוג'י". הניחוח שלו מזכיר לימון והוא בעל השפעה ממושכת (משפיע במשך כשלוש שעות). התחושה שהוא משרה מדמה תחושת אופוריה נעימה, לצד תחושה חזקה של מאנצ' ועייפות, ועל כן מי שבין היתר סובל מחוסר תיאבון או מחוסר יכולת לשקוע בשינה טובה, יימצא באופציה זו ערך מוסף, כאשר יתרון נוסף נוגע לעובדה שהחומר אינו רק מטפל בחרדות בזמן ערות, אלא גם בחרדות בזמן שינה, ולו כי בין היתר הזן פייר אוג’י מונע סיוטים.

 

לצאת מהחרדה

 

לאור הדברים חשוב להיות פתוחים, להכיר זנים ולהכיר אמצעים שמסייעים להפיק את המיטב מסך האיכויות שמסתתרות בצמחים. בנוסף, ברשת קיימים לא מעט המלצות לצד קהילות פעילות, כך שאין להישאר בחרדות, אלא יש לפעול ולקבל תשובות לצד הנחיות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איזה שתלי שמיעה קיימים בשוק?
היום ניתן למצוא בשוק לא מעט שתלי שמיעה שונים, שנועדו כדי לספק מענה נוח ויעיל לכל מי שסובל מלקויי שמיעה...
קרא עוד »
נוב 13, 2019
כמה זמן לוקח להחלים מניתוח אף?
ניתוח אף הוא הליך נפוץ שנעשה כדי לתקן או לשפר את מראה האף של אדם. הניתוח יכול להיעשות או על ידי ניתוח...
קרא עוד »
נוב 19, 2022
מרפאות רפואה דחופה
לא כל שירות אפשר לקבל מרופא בווידיאו צ'אט. יש מקרים שבהם חובה ליצור קשר עם מוקד לילה רפואה דחופה רמלה...
קרא עוד »
מאי 20, 2021