סובלים מלחץ דם גבוה – קבלו מספר טיפים שיעזרו להתנהל עם הבעיה

לחץ דם גבוה

יתר לחץ דם נשמע לפעמים כמו בעיה שולית שלא ממש מורגשת או משפיעה על חיי היום יום. אבל כיום כולנו מכירים את הכינוי שדבק בו – "הרוצח השקט". מדובר למעשה במחלה של ממש שפוגעת באחוזים גבוהים באוכלוסייה. היא נטולת תסמינים לפחות בשלבים הראשונים שלה אך היא אחראית למחלות רבות כמו מחלות לב, שבץ מוחי. ועוד.

סובלים מיתר לחץ דם?

להלן נעניק לכם מספר טיפים שיסייעו לכם להתמודד עם הבעיה

  • הפחתה במשקל – חשוב לדעת שאם מורידים במשקל ניתן לשפר באופן משמעותי את התגובות לטיפול התרופתי. לא חייבים להוריד הרבה כדי להבחין בשינויים. בקרו באתר https://www.familypharm.co.il ותראו אילו מוצרים יוכלו לעזור לכם במשימה.
  • הפחתה בצריכת מלח – הקשר בין הצריכה של המלח לבין יתר לחץ דם הוא ידוע והוא גם מעוגן במחקרים רבים. למעשה קיימת המלצה מטעם משרד הבריאות האמריקאי להפחית בצריכת מלח באבקות מרק ובירקות מעובדים במיוחד בקרב אנשים עם היסטוריה משפחתית של המחלה כמו גם בקרב אנשים מעל גיל 45.
  • נשימה עמוקה – נשמע םשוט אבל זה עובד! נשימה איטית ועמוקה של 10-15 דקות ליום עשוי לחולל פלאות עם יתר לחץ דם.
  • המעטה בצריכת שומן – למעשה שומן אינו משפיע באופן ישיר על המצב של לחץ הדם אך הוא מהווה גורם שמאיץ תהליכים טרשתיים. אלו מגדילים את הסיכונים להתפתחות של מחלות כלי דם ומחלות לב.
  • פירות וירקות – פירות וירקות מכילים סיבים תזונתיים. אלו עשויים לתרום רבות להורדת לחץ הדם. יש בהם גם הרבה כימיקלים צמחיים כמו גם נוגדי חמצון אשר אלו פועלים לחיזוק הדפנות של כלי הדם ומסייעים להם לשמור על גמישות.
  • אומגה 3 – חומצות השומן אומגה 3 המצויות בעיקר בדגים ידועות ככאלה התורמות לבריאות הלב כמו גם לגמישות כלי הדם. בשילוב עם דיאטה עשויה האומגה להועיל רבות במקרים של יתר לחץ דם.
  • הפסקת עישון – העישון משפיע לרעה על הגוף וגם על גמישות העורקים וכיווץ כלי הדם. נמצא כי כל מעשן, גם אדם צעיר ובריא מעלה לחץ דם מיד לאחר עישון סיגריה.

> הכירו טיפול טבעי ללחץ דם גבוה – פרחי באך בפתח תקווה

אז אמצו את הטיפים ותיהנו מלחץ דם של עד 120…(על 80)

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תרכיבו את חבילת הטלוויזיה שהכי תתאים לכם?
עם שפע אפשרויות בטלוויזיה הזמינות כיום, התאמה אישית של חבילת טלוויזיה המתאימה להעדפות הצפייה...
קרא עוד »
יול 16, 2023
מה עושים במקרה של נשיכת כלב
החשש מפני סיבוכים זיהומיים שעלולים להתרחש כתוצאה מנשיכת כלב מוביל לכך שהטיפול הראשוני הנפוץ במקרה...
קרא עוד »
יונ 06, 2021
נוכחות עובש – מה הסכנות הבריאותיות שלו?
עובש בבית זה לא דבר נעים. אך מה לעשות וזה קורה בבתים הכי טובים. העובש אינו נרתע כלל מאף אחד וגם בבתים...
קרא עוד »
מאי 17, 2020