ד"ר ליאורה וולדמן

ד"ר ליאורה וולדמן

בשביל להיות רופא צריך לאהוב לטפל באנשים, בשביל להיות ווטרינר צריך לאהוב חיות. בדרך כלל האהבה הזאת מגיעה כבר מגיל צעיר מאוד והיא זו שמושכת אל המקצוע. יש מי שמצליח להגשים את האהבה הזאת ואכן הופך אותה למקצוע ויש מי שמשאיר אותה בגדר אהבה.

ד"ר ליאורה ווןלדמן היא וטרינרית מומחית שהפכה את האהבה שלה למקצוע ולא רק זה, היא גם בחרה להתמחות בתחומים שונים וייחודים, על מנת שתוכל לטפל במצבים מיוחדים, יוצאי דופן, בהם נתקלים חיות שונות, לעיתים ללא מענה.

ווטרינר רגיל, מספק שירותים בסיסיים, כלליים, כמו עיקורים וסירוסים, חיסונים, טיפולי שיניים, בדיקות דם, תפריטי תזונה, ניתוחים במקרים של חבלות ועוד. בדרך כלל ווטרינר לא בהכרח מתמחה בתחום מסוים של טיפולים. מי שכן בוחר לעשות זאת, מציע שירותים גם בתחומים ייחודים, כאלה שמרבית חיות המחמד אומנם אינן נפגעות מהם, אך בהחלט יש כאלה שכן נפגעות וחשוב שיהיה גורם מומחה שידע לטפל בהן.

ד"ר וולדמן היא ווטרינר מומחה בכל מה שקשור לבעיות עור ואלרגיות בבעלי חיים. בעיות עור יכולות להיווצר מסיבות שונות, בין אם זה, מומים מלידה, חשיפה לחומרים, מחלות כולל סרטן, חיידקים ומזיקים שונים, כוויות, ועוד שורה ארוכה של מקרים ומצבים. כפי שבני אדם יכולים להתמודד עם מצבים שונים בעור, כך גם חיות מן הסתם מתמודדות עם מצבים שדורשים טיפול ייחודי, בין אם מדובר בטיפול תרופתי, טיפול דרך הווריד, ניתוחים ועוד.

כאמור, ד"ר ליאורה וולדמן מטפלת גם באלרגיות של בעלי חיים. למשל, אלרגיות שנגרמות כתוצאה מצריכת מזון מסוים, חשיפה לחומרים, לכלוך ואבק, אלרגיות שגורמות לנזקים בעור, במערכת הריאות ובמערכות פנימיות אחרות של החיה.

המראה של ד"ר וולדמן נמצאת בחיפה, שם היא מקבלת ביחד עם הצוות שלה את הלקוחות אשר מגיעים אליה, הן מהעיר והן מכל הסביבה. לד"ר וולדמן יש את כל המכשור והציוד הנדרש בשביל לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר, ואין זה משנה למי היא אמורה לספק את השירות ומתי, היא תמיד מוכנה לעזור, לייעץ ולטפל בכל מי שמגיע אליה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 טיפים לבחירת מטפלת סיעודית
איזה עולם מיוחד זה היה יכול להיות אם היינו יכולים לקרוא מחשבות, לזייף תוכניות בטלוויזיה, לזייף תוכנית...
קרא עוד »
יונ 25, 2019
שיקולים מרכזיים לאימוץ חווית כלה נוחה
בתחום החתונות, הקונספט של 'כלה נוחה' מחולל מהפכה כיצד אנו ניגשים ליום הגדול, תוך עדיפות לרווחה...
קרא עוד »
מרץ 13, 2024
סדנת מיינדפולנס – למה זה יכול לשרת אותנו?
בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד קורסים וסדנאות אשר מספקים לנו חומרים, כלים ואמצעים כיצד...
קרא עוד »
אפר 07, 2022