מדוע חשוב להתעדכן בעדכוני הקורונה?

מדוע חשוב להתעדכן בעדכוני הקורונה?

התפרצות נגיף קורונה בישראל הובילה ללא מעט כותרות ועדכונים, ולמעשה, כל מהדורת החדשות ותוכניות הבוקר מוקדשות לנושא. לעיתים, החשיפה למידע עשויה להיות מאתגרת ואף מעוררת חרדה, ועם זאת, חשוב להישאר מעודכנים בכל הנוגע להתפשטות הנגיף. מדוע זה כל כך חשוב? כי זה עשוי להציל חיים. אספנו בעבורכם את המידע הנחוץ.

להכיר את ההנחיות

אחת לכמה ימים מתפרסמות הנחיות חדשות לציבור, בין אם אלה הגבלות על התנועה במרחב הציבורי ובין אם הנחיות הנוגעות לשמירה על ניקיון אישי. חשוב לומר, שישנה אכיפה בארץ, ועל כן יש להישאר מעודכנים ולדעת אילו הנחיות נאכפות ומהו גובה הקנס הצפוי למפרי ההנחיות ההלו. תוכלו להתעדכן במידע באתר חדשות כיפה, ולו כדי שתוכלו לדעת מהן ההנחיות העדכניות ביותר, ולפעול בהתאם.

עדכונים באמצעות הרשת תאפשר לכם להיחשף למידע בקצב שלכם, בשונה מתוכניות הטלוויזיה, שם החשיפה למידע גבוהה, והיא נמשכת לכל אורך היום.

מסלולים של חולי הקורונה

סיבה נוספת להישאר מעודכנים בכל הנוגע להתפשטות הנגיף היא בכדי לדעת את מסלוליהם של חולי הקורונה, משום שאנשים שמסלולם האישי השתלב עם אחד ממסלולי החולים – מחויבים להיכנס לבידוד, זאת בשל העובדה שהם עשויים לשאת את הנגיף בגופם (גם אם לא התפרצו תסמינים).

להכיר את התסמינים השונים

אם לפני כמה שבועות ידענו כי תסמיני המחלה מאופיינים בחום גבוה ושיעול, הרי שכיום יודעים כי המחלה פוגעת בחוש הטעם והריח, וכי הנגיף עשוי להתפרץ גם בהיעדר חום גבוה. מאחר ומדובר בנגיף חדש, חשוב להישאר מעודכנים ולהתעדכן גם בתסמינים השונים והחדשים שמתגלים.

מידע חשוב

נוסף לעדכונים החדשותיים, עדכוני הקורונה כוללים מידע נוסף וחשוב, החל מדברים שניתן לעשות במהלך ההסגר ועד לפריטים שתוכלו לרכוש ושיגיעו עד לפתח הבית. כמו כן, ישנם עדכונים לגבי חוסרים בסופרים, או עדכונים על השלמת פריטים שהיו בחוסר (כמו מסיכות, מצות וכו').

 

הישארו מעודכנים בכל הנוגע להתפשטות הנגיף בישראל, בין אם תעשו זאת באמצעות הרשת, ובין אם באמצעות מהדורות החדשות. השתדלו להיחשף למידע במינון הנכון לכם, ולו כדי למנוע חרדה או בהלה.

כתוב/כתבי תגובה