איך לבחור מחלקה סיעודית ולהרגיש בטוחים

לבחור מחלקה סיעודית ולהרגיש בטוחים

כשאנחנו נדרשים להעביר בן משפחה או חבר קרוב אל מחלקה סיעודית בבית אבות, זה אף פעם לא עניין פשוט. זה אף פעם לא עניין קל מבחינה נפשית וגם לא מבחינות אחרות. בסופו של דבר, מדובר על סיטואציה לה אנחנו עדים ולא תמיד יכולים להתמודד איתה, שכן, להבדיל ממצבים אחרים בחיים, מצב סיעודי איננו יכול להשתפר, בדרך כלל כשאדם נזקק לעזרה סיעודית, אזי שהוא יזדקק לה מעכשיו והלאה וסביר להניח שמצבו רק יילך ויתדרדר. 

לכן, מן הסתם, אנחנו צריכים לבחור מחלקה סיעודית יוקרתית בצורה טובה, אנחנו צריכים לבחור מחלקה שגם מבחינה אנושית, קרי הצוות שעובד בה, וגם מבחינת התנאים, התכנון, הנראות, עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר. צריך לזכור, אותו קרוב משפחה או חבר שאנחנו מחליטים להכניס אל המחלקה, יישאר שם זמן רב ויצטרך לקבל טיפול ממושך על בסיס יומיומי מהצוות במקום. לכן, אנחנו לא יכולים להתפשר. לא בשבילו ולא בשביל השקט הנפשי שלנו. 

כיצד בוחרים מחלקה סיעודית בצורה נכונה

ראשית, עלינו לבחור פרמטרים מסוימים שיכולים בתהליך הבחירה. להחליט מה חשוב עבורנו. רצוי שאנחנו ניתן דגש נרחב לדברים כגון, איכות הצוות, תנאי המקום, סוג השירותים שמקבלים, המיקום של בית האבות וכן האנשים שמתגוררים בו. 

שנית, אנחנו צריכים לקרוא על בתי אבות, לקרוא על מחלקות סיעודיות ולהשוות ביניהן, על מנת שנוכל בסופו של דבר להחליט, איזה מבין בתי האבות יכול להתאים. 

שלישית, עלינו לבקר בכל אחד מהמקומות שנראים לנו, עלינו לבחון אותם מי הצוות שעובד במקום, מה מקבלים בכל אחד מהם, איך רמת הקשר בין הצוות למטופלים ובין הצוות למשפחות. 

בסופו של דבר, אנחנו ניקח את כל הנתונים ונחליט מה נראה, מה עדיף בעינינו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורונה – מי אתה בכלל ולמה אתה כאן ?
יש המון קונספירציות בנוגע לנגיף הקורונה, זה מתחיל באלו שאומרים שמדובר על סוג של נשק שהתחיל בייצור...
קרא עוד »
מרץ 18, 2020
מהם השירותים שקיימים במחלקות סיעודיות יוקרתיות?
יש לכם התלבטות באיזה בית אבות סיעודי לשריין מקום להורים שלכם? שמעתם על מספר בתי אבות שיש בהם מחלקות...
קרא עוד »
מאי 16, 2022
עורך דין נזיקין – כך הוא מסייע
עורך דין נזיקין הוא מי שמטפל במקרים בהם נגרם לנפגע עבירה או פציעה נזקים, כגון כאב וסבל. עורכי דין...
קרא עוד »
דצמ 19, 2022