הסרת קעקועים

הסרת קעקועים

טיפולי הסרת קעקועים הפכו לדבר מבוקש בשנים האחרונות, לאור פיתוח הטכנולוגיה שמאפשרת לבצע את תהליך ההסרה, ללא פגיעה או סיכון של המטופל. מדובר בשיטת טיפול שאורכת כמה מפגשים, ומעניקה למטופל את האפשרות להסיר את הקעקוע מבלי להשאיר צלקות או לפגוע בעור.

הסרת קעקועים

סביר להניח שבכל מקום שבו תסתובבו, תפגשו לפחות בן אדם אחד עם קעקוע על גופו. תעשיית הקעקועים צברה תאוצה חסרת תקדים בשנים החל משנות התשעים המאוחרות, ולמעשה כיום ניתן למצוא מאות קליניקות ובתי עסק שמציעים שירותי קעקועים.

לעיתים נקלע למצב שבו אנו מעוניינים להסיר את הקעקוע מגופנו, מכל סיבה שהיא: החל מקעקוע שנראה לכם ילדותי לתקופת החיים שלכם, עקב דרישות מקום העבודה, סיבות בריאותיות שונות ועוד מגוון רחב של אפשרויות. בשנים האחרונות, לאור המודעות הגדולה שיש לנושא הסרת קעקועים בארץ ובעולם, נחשפו עשרות מחקרים בנושא שמציגים דרכי טיפול חדשות לגמרי, שמעניקות לכל אחד ואחת מאיתנו את האפשרות להסיר את הקעקוע מבלי לפגוע או לסכן את בריאות המטופל.
אם עד לפני כמה שנים, מצב שכזה היה נשמע רחוק מהמציאות – הרי שהיום שירותי הסרת קעקועים ניתנים במספר מוקדים בארץ, ומאפשרים לבצע את התהליך בצורה בטוחה ויסודית.

כיצד פועל תהליך הסרת הקעקועים?

ובכן, משך הטיפול הנדרש הינו משתנה בהתאם לכל מקרה, כאשר המרכיבים העיקריים הם גודל הקעקוע וכמות הצבע שיש בו. כמות הטיפולים הממוצעת היא 7 טיפולים, אך כאמור, בהתאם לגודל הקעקוע ולאיכותו, כמות הטיפולים יכולה לנוע עד 3 טיפולים או 15 טיפולים לכל היותר.
שיטת הטיפול החדשנית והטובה ביותר כיום, בתחום הסרת הקעקועים, מבוססת על מכשיר חדשני שפועל בשיטת לייזר. אחד היתרונות הגדולים ביותר של המכשיר, הוא היכולת לעבוד בצורה נקודתית ועדינה בכל מקום שהמטפל יבחר לנכון (חשוב לציין ששיטת הטיפול הזו "עדינה" יותר לגופו של המטופל, משאר הטיפולים המוצעים בתחום הסרת קעקועים, שבדרך כלל מסבים כאב).

חשוב לציין שלפני כניסת המטופל למיטת הטיפולים, יש למרוח את האזור בחומר מרגיע ומשכך כאבים (לרוב מדובר במשחה על בסיס אלוורה), על מנת להקל על המטופל. לאחר כשעה מתחילת מריחת המשחה, המטופל ייכנס למיטת הטיפולים ותהליך הסרת הקעקוע יתבצע. מיותר לציין שכל קעקוע מצריך כמות זמן שונה, ולכן אין פרק זמן גורף לכלל המקרים.

מיותר לציין כי מדובר בטיפול שמצריך ידיים מקצועיות ואיכותיות – המטרה בסוף התהליך, מעבר להסרת הקעקוע (או קעקועים), היא למנוע מצב שבו העור נפגע בצורה משמעותית, וכמובן למנוע מצב בו תהליך הסרת הקעקוע מתבצע בצורה לקויה. לאור זאת, חשוב ביותר לבחור במרפאה שמעניקה שירותי הסרת קעקועים ברמה גבוהה, ולהעניק לעצמכם את המעטפת הטובה ביותר שתוכלו לקבל בתחום. רק כך, תוכלו להיות רגועים ובטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור כסאות משרדיים
השוק מוצף בכיסאות משרדיים. יש כל כך הרבה אפשרויות זמינות לבחירתך. אתה יכול לבחור כיסא המתאים למבנה...
קרא עוד »
פבר 22, 2023
מנתחים פלסטיים מומלצים
היום אנשים הרבה יותר מודעים לעצמם ובזכות הטכנולוגיה המתקדמת, המחקרים האינסופיים בתחום הרפואה והכלים...
קרא עוד »
נוב 28, 2019
טיפול בהפרעות קשב וריכוז ללא תרופות
לא תמיד צריך ליטול תרופות כדי לטפל בהפרעות קשב וריכוז. הפתרונות הקיימים כיום יכולים להוכיח את עצמם...
קרא עוד »
נוב 14, 2021