3 טיפים לגבי יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף

לפני מספר שנים לא רבות, הרבה אנשים הופתעו לגלות שהשחקן טום קרוז נושא על שיניות פלטות ליישור השיניים. הם הופתעו לגלות, מאחר ולא מדובר בבחור צעיר, בכל זאת מדובר באחד השחקנים הכי מוכרים בעולם, הכי פופולאריים, שחצה מזמן את גיל 18, ועל כן זה לא היה נראה או נשמע טבעי.

אך קרוז, כמו לא מעט מבוגרים אחרים, השתמשו באופציה זו על מנת לעבור טיפולי יישור שייניים בצורה פשוטה ונוחה, באופן כזה שיאפשר להם ליהנות מטיפול מבלי שאחרים ישימו לב לכך, ירגישו שיש על השיניים שלהם ברזלים ויתרה מזו, מבלי שהם עצמם יצטרכו להתמודד עם ההשלכות של זה. שכן, זה הרבה פחות דומיננטי, הרבה פחות משמעות מברזלים וחומרים אחרים שיכולים להשפיע כך או אחרת, על הלסתות בכלל ועל השיניים בפרט, בוודאי כשלועסים ואוכלים.

על מנת שתוכלו לעבור את הטיפול בצורה טובה, בצורה נכונה, אנחנו רוצים להציג בפניכם שלושה טיפים שיכולים לעזור לכם. לפני זה רק נדגיש, טיפול יישור שיניים הוא לא טיפול מורכב, להיפך, הוא נחשב לטיפול מאוד פשוט, באופן יחסי, למרות שהוא טיפול ממושך שנמשך שבועות וחודשים. מה שכן ההשפעה שלו, הן מבחינה אסתטית והן מבחינות אחרות, יכולות להיות משמעותיות.

טיפים ליישור שיניים שקוף

טיפ ראשון, לפני שאתם נכנסים לטיפול, תקראו את כל החומר בנושא. תבינו במה מדובר, איך הטיפול יכול להשפיע עליכם, כיצד הוא יכול ומה המשמעות שלו. אומנם ההשלכות של הטיפול הן חיוביות, אך הן גם דורשות הרבה מאוד זמן, מאמץ וסבלנות. לכן חשוב לדעת למה נכנסים וכיצד מתמודדים עם זה.

טיפ שני, תבקשו מהרופא לקבל הסבר מלא על ההשלכות של הטיפול, וכן דברים יותר ספציפיים, כמו למשל, איך לטפל בפלטות, אך לנקות אותן ועוד. כל דבר שיכול לעזור לכם, אל תהססו לשאול ולבקש את המידע מהרופא.

טיפ שלישי, אפשר להיעזר היום בתוכנות שיכולות לספק לכם תמונה איך זה ייראה בפועל, איך תיראו עם הפלטות ואיך אתם תיראו אחרי שתורידו אותן מהשיניים.

הטיפים באדיבות אתר clear-aligners.co.il

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תרופה חדשנית לאוטיזם – איך זה עובד?
כאשר אדם מקבל אבחנה לגדי מצבו האישי או באשר לילד שלו, הוא מתמודד עם קושי של ממש. הוא חפץ להסיר מעליו את...
קרא עוד »
אפר 26, 2020
איזה צעצועים יכולים לתרום להתפתחות התינוק?
ישנם מספר צעצועים שיכולים לעזור לתינוקך לפתח את המיומנויות המוטוריות, היכולות הקוגניטיביות...
קרא עוד »
נוב 19, 2022
סלמון ערך תזונתי – למה נכון לצרוך אותו?
כשאנחנו בוחרים לצרוך סוג מזון כזה או אחר, אחד הדברים שאנחנו בוחנים זה את הערך התזונתי של המאכל. אנחנו...
קרא עוד »
דצמ 28, 2021