אוהבים להתאמן בבית? אלו המכשירים שאתם צריכים

מכשירי כושר לבית

יש אנשים שאוהבים להתאמן בחדר כושר, יש כאלה שמתאמנים במכשירי כושר שנמצאים בגינות ציבוריות או מקומות אחרים, ויש כאלה שמתאמנים בבית. איך עושים את זה? כאן נציג מכשירים שיכולים לעזור לכם.

מכשירים שכל מתאמן צריך בבית

סטפר

חשוב לומר כי שימוש בסטפר יעזור לכם מאוד לעיצוב. מדובר במכשיר שמאפשר לנו לעלות ולעשות תנועות כמו של הליכה, עלייה במדרגות באופן מאומץ. ישנם סטפרים שמגיעים עם רצועות שמאפשרות גם להניע את הידיים במקביל. שני החלקים עוזרים לעצב אזורים שונים בגוף ולחזק את השרירים.

הליכון

אומנם מדובר במכשיר מעט גדול ומעט כבד, אך הוא מאוד פרקטי. במקום לרוץ או ללכת ברחוב, אפשר פשוט לעשות את זה בבית, כשניתן גם לקבוע את מהירות המסילה ואז יש צורך להתאים את קצב הריצה או ההליכה, וכן ניתן לשנות את השיפוע של המסילה, בשביל לייצר קושי רב יותר.

אופניים

אחד המכשירים הכי אהובים שיש בתחום הכושר ללא צל של ספק. מדובר על מכשיר שמדמה עבודת אופניים, ומאפשר לנו גם לעבוד על סיבולת לב ראיה וגם לחזק את שרירי הרגליים. אפשר לעבוד עליו בזמן צפייה בטלוויזיה, קריאה בספר או כל דבר אחר.

מתח

מכשיר שניתן להתקין על המשקופים של הדלת ומאפשר לנו לעבוד חזק על שרירי הידיים, שרירי הכתפיים, על פלג גוף העליון.

משקולות

אומנם לא מדובר על מכשיר קלאסי אך בהחלט מדובר על אמצעי שיכול לעזור לנו, בין אם זה לחיזוק השרירים בידיים, חיזוק השרירים בחזה. אחד היתרונות של משקולות זה, שאנחנו יכולים לעבוד איתן בצורות שונות על חלקים שונים בגוף.

איך לבחור מתקנים שישמשו אותנו?

התאמה

אנחנו נבחן כל מתקן בצורה שונה, על פי ההתאמה שלו לצרכים שלנו. אנחנו נבחן על איזה חלק בגוף אנחנו רוצים לעבוד ובהתאם לכף, אנחנו פשוט נרכוש מכשירים שיתאימו לנו.

גיל ומבנה גוף – אנחנו נקנה מן הסתם מכשירים ומתקנים שיתאימו לגיל שלנו, למבנה הגוף שלנו, וייתכן מאוד שעם הזמן נצטרך לבצע שינויים כאלה ואחרים.

יכולות – הכוונה היא לקנות מתקנים ומכשירים שיתאימו ליכולות הכלכליות שלנו וכן לשטח שעומד לרשותנו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עד כמה צום מים מועיל להורדת משקל?
ירידה במשקל בעזרת צום מים נחשבת לאפקטיבית במיוחד, אם כי צריך לזכור שבמידה ורוצים לשמור על תוצאות...
קרא עוד »
אפר 06, 2021
חזייה רפואית לאחר ניתוח שד
כנשים אנחנו יודעות שחזייה היא הרבה יותר מעוד פריט אופנתי. יש לחזייה השפעה על המראה החיצוני של החזה...
קרא עוד »
מאי 19, 2021
לידיעת המעשנים: תופעות עישון שלא הכרתם
על אף אינספור מחקרים בתחום הבריאות הגורסים באופן חד משמעי כי עישון סיגריות דבר מזיק, נראה כי עדיין...
קרא עוד »
נוב 12, 2020