מתי תשקלי לעשות ניתוח הקטנת חזה?

מתי תשקלי לעשות ניתוח הקטנת חזה?

בתור אישה בטח יצא לך לנהל את השיחה הזו לא פעם ולא פעמיים. שיחת ההגדלה וההקטנה של החזה. בדרך כלל, מי שיש לה חזה קטן לא תבין את זו שרוצה להקטין את חזה ואילו זו שיש לה חזה גדול תרצה את החזה הקטן של חברתה ולא תבין את הרצון שלה בלהגדיל אותו.

כשאת בעלת חזה גדול, נשאלת השאלה. מתי כדאי לשקול ניתוח הקטנת חזה?

כשהגב והכתפיים כואבים

זהו סממן מובהק לכובד אותו את נושאת. מספיק שתסתכלי על רצועות החזייה שלך בכדי שתביני שאת לגמרי נושאת משקל רב. משקל שאת יכולה להוריד בעזרת ניתוח הקטנת חזה ולהקל משמעותית על שרירי הגב והכתפיים שלך. תוכלי לשים לב איך יותר קל לך לקחת את הכתפיים לאחור ולהישאר זקופה לאורך זמן.

כשהשפיפות הפכה הרגל

אם התרגלת לשבת בישיבה שפופה כי ככה יותר נוח לך, זה עוד סימן שכבד לך. את אולי לא מבינה שכבד לך או אולי לא מבינה מה מכביד עלייך, אך חשוב שתדעי שחזה גדול הוא למעשה משקל רב שאת נושאת ולא ממש חייבת. אולי הגנטיקה העניקה לך חזה שופע, אין זה אומר שהוא משפיע על הבריאות שלך לטובה.

כשהעור נמתח ונמתח

אף אחת לא אוהבת לראות סימני מתיחה על הגוף. בסופו של דבר לומדות להשלים איתם ולקבל אותם ומתרגלות אליהם אבל סימני מתיחה הם דרך נוראה של כוח המשיכה לסמן את אותותיו. אפשר לראות זאת על חזה גדול די בקלות. אם אינך מרוצה מנפילת החזה, הקטנת החזה או הרמת חזה יכולה לשפר משמעותית את העניין.

וכן. מותר לך להגיד שפשוט לא בא לך יותר

בינינו, את לא חייבת סיבות בריאותיות כדי להקטין את החזה שלך. מספיקה העובדה שאת לא מרגישה בנוח עם החזה שלך ושאת מעוניינת להקטין אותו. כשהיופי הוא בעיני המתבונן, ההתבוננות שלך היא החשובה ומכל ולכן, אם מפריע לך החזה הגדול, את בהחלט יכולה להקטין אותו.

אסתטיקה היא חלק חשוב במערך החיים שלנו, גם שלך, ואין בזה שום דבר רע, להיפך.

למידע נוסף כנסו לאתר: https://drglesinger.co.il

כתוב/כתבי תגובה