4 סיבות לא ללמוד רפואה בישראל

4 סיבות לא ללמוד רפואה בישראל

כל שנה ניתן למצוא לא מעט סטודנטים שבוחרים ללמוד רפואה, אך לא בארץ. מספר המקומות ללימודי רפואה בארץ מוגבל, דבר שכמובן מקשה מאוד על תנאי הקבלה. רוב הסטודנטים לא מצליחים להתקבל לתוכנית ללימודי רפואה, דבר שגורם לרבים מהם לחקור את האופציה של לימודי רפואה בחו"ל. למעשה היום בעידן המודרני, אין שום היגיון להגביל את אפשרויות הלימודים שלכם לארץ, היות וניתן למצוא באירופה לא מעט אוניברסיטאות ברמה הגבוהה ביותר, אשר מאפשרות ללא מעט ישראלים ללמוד בהן לימודי רפואה.

כך שאין שום צורך לוותר על החלום שלכם להיות רופאים, כאשר ניתן להגשים אותו בחו"ל. אך על מנת להתקבל לאחת מהתוכניות האלו, יש צורך לעמוד במבחני קבלה לא פשוטים. תל אביב מדיקל קולג' נחשבת למכללה מספר אחת בארץ, אשר מכינה אלפי סטודנטים מידי שנה, לקראת לימודי הרפואה שלהם בחו"ל.

תל אביב מדיקל קולג' – כל הסיבות לוותר על לימודי רפואה בארץ

קודם כל, חשוב להבין כי סיכויי הקבלה שלכם בארץ ללימודי רפואה שואפים לאפס. יש צורך בציון פסיכומטרי מושלם בתוספת לציוני בגרויות מעולים, על מנת להירשם לתוכנית. רוב הסטודנטים לא מצליחים לעמוד ברף הגבוה הזה, ולכן בוחרים בלימודי רפואה בחו"ל.

לברורים באתר תל אביב מדיקל קולג': https://telavivmedicalcollege.co.il/

אומנם יש צורך לעמוד במבחני כניסה לא פשוטים, אך באמצעות הכנה מתאימה ניתן לעבור אותם בקלות ולהתחיל את הלימודים. כמו כן, זוהי הזדמנות מעולה לשפר את האנגלית שלכם, להכיר אנשים חדשים מכל העולם ולחוות מדינה שונה עם תרבות מיוחדת. לא חשוב היכן תבחרו ללמוד רפואה, בכל מקרה תזכו להרפתקה וחוויה בלתי נשכחת, אשר יכולה לפתוח עבורכם את הדלת לקריירה בינלאומית. לכן למה בכלל להסתפק בלימודים בארץ, כאשר אתם יכולים ללמוד בחו"ל ולהכיר עולם שונה לחלוטין.

בין אם אתם שואפים ללמוד באיטליה, הונגריה או ליטא – אנחנו נדע לסייע!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוספי תזונה לספורטאים – מה הם שונים מתוספים רגילים?
ספורטאים מחפשים תמיד את הדרך להפוך את הביצועים שלהם - בתחום בו הם מתאמנים - לטובים יותר. הם עושים זאת...
קרא עוד »
פבר 04, 2021
הורות משותפת – מה זה אומר?
מהי הורות משותפת? מדובר בסוג של הסדר משמורת ילדים שבו לשני ההורים יש השקעה משמעותית בגידול ילדיהם....
קרא עוד »
ינו 13, 2023
טיפול בבעיות זיקפה – לא חייבים לבקר את הרופא
כדי להשיג טיפול בבעיות זיקפה שיהיה אפקטיבי ויוכל להביא לשיפור אמתי ומהיר באיכות חיי המין שלכם, דעו...
קרא עוד »
אפר 12, 2022