איזה שתלי שמיעה קיימים בשוק?

איזה שתלי שמיעה קיימים בשוק?

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט שתלי שמיעה שונים, שנועדו כדי לספק מענה נוח ויעיל לכל מי שסובל מלקויי שמיעה או כבדות שמיעה. השתלים של היום מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת, המספקת איכות צליל גבוהה יותר, שימוש נוח יותר וכמובן יעילות הרבה יותר גבוהה. אחד השתלים המוכרים ביותר בשוק, הינו שתל הבון ברידג'. שתל זה בנוי משני חלקים, אחד פנימי ומושתל מתחת לעור ואילו החלק השני חיצוני והוא מוצמד מאחורי האוזן באמצעות מגנט.

המערכת פועלת בטכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת, אשר מעניקה שמיעה איכותית וברמה הגבוהה ביותר. החלק החיצוני מכיל למעשה מעבד, אשר מופעל בצורה פשוטה וידידותית, אינו גורם לשום נזק לעור וכמובן מתאים במיוחד לתנאי האקלים בארץ. השתל בנוי על טכנולוגיה של הולכה אקטיבית, אשר מאפשרת ניצול אנרגיה מרבי ומאפשר את איכות השמיעה הגבוהה ביותר.

לפרטים נוספים באתר מדטכניקה אורתופון:

http://www.medor.co.il/

שתלי שמיעה שכדאי לכם להכיר

אחד השתלים הנפוצים ביותר, הינו שתל השבלול. שתל זה מכיל טכנולוגיה המצליחה לחכות בצורה מושלמת את צרות הפעילות של האוזן האנושית. שתל זה מתאים במיוחד לאנשים הסובלים מליקויי שמיעה עמוקים, היות והוא מאפשר שמיעה של צלילים עשירים ומלאים מכל שתל אחר.

בזכות שיטת העיבוד המהירה והחדישה של השתל, ניתן להבין דיבור בצורה טובה יותר, כולל במקרים של רעשי רקע שונים. השתל מושלם עבור כל מי שנהנה לשמוע מוסיקה, היות והצלילים נשמעים עשירים מתמיד. השתל מתאים לכל הגילאים, כולל ילדים ותינוקות. הוא מגיע בממדים זעירים, הסוללה מחזיקה מעמד לאורך זמן רב והוא מגיע עם אחריות למשך 10 שנים.

שתל נוסף שכדאי להכיר,

הינו שתל ה- EAS. שתל זה מותאם במיוחד לאנשים שחווים ירידה בשמיעה ברמה קלה עד בינונית בתדרים הנמוכים וירידה עמוקה וחמורה בתדרים הגבוהים. שתל זה מורכב מטכנולוגיות שונות ומתקדמות במיוחד, המספקות פתרון הולם למצב הפיזיולוגי הזה.

מדובר למעשה על שילוב של שתי טכנולוגיות שונות, המספקות מצד אחד גירוי חשמלי של התדרים הגבוהים, אך מצד שני הגברה אקוסטית של התדרים הנמוכים. כתוצאה מכך, ניתן לשפר ברמה משמעותית את היכולת להבין דיבור במצבים של רעשי רקע או ליהנות משמיעת מוסיקה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדינט – פורטל הרפואה שלך
מדינט נחשב לאחד הפורטלים המובילים ביותר בתחום הרפואה. מדובר על פורטל שמתעדכן בצורה סדירה, דבר שמבטיח...
קרא עוד »
דצמ 13, 2019
הנשימה כמפתח לבריאות: 13 תובנות שיעשו לכם חשק לנשום עמוק
יותר מסתם "אוויר לנשימה": חושבים שנשימה זה משהו טריוויאלי? תחשבו שוב. האופן שבו אנחנו נושמים משפיע על...
קרא עוד »
יונ 25, 2024
תובנות פנימיות: הבנת היתרונות של סבונים טבעיים
סבונים טבעיים זכו לפופולריות הולכת וגוברת בשנים האחרונות, כאשר אנשים רבים מחפשים חלופות למוצרים...
קרא עוד »
פבר 16, 2024