סוגי חול לחתולים הקיימים כיום בשוק

סוגי חול לחתולים הקיימים כיום בשוק

אחד המוצרים החשובים ביותר עבור אנשים שמחזיקים חתולים בבית, הוא חול. עבור מי שאיננו מכיר את עולמם של חתולים, בוודאי לא מבין מה הקשר ולמה צריך להחזיק ארגז חול מומלץ לחתולים בתוך הבית, אך כל מי שיש לו חתול יודע היטב מה החשיבות של ארגז זה. 

כשאנחנו מחזיקים חתול בבית, עלינו לספק לו מקום בו הוא יכול לעשות את הצרכים שלו. חתול, להבדיל מכלב, הוא הרבה יותר טריטוריאלי, הוא שומר בקפדנות רבה על המקום ועל ההרגלים שלו. לכן, הוא גם יעשה את הצרכים שלו בחול, שכן זה המקום שהוא מכיר. חשוב מאוד לקנות סוג חול מסוים שיתאים לו, וכמובן להחליף אותו מדי פעם, על מנת שהוא יוכל ליהנות מחול נקי ואנחנו לא נצטרך להתמודד עם הריחות הלא נעימים שהוא יוצר. 

כפי שאפשר להניח, אפשר למצוא סוגים שונים של חול. צריך לומר, בכל חנות חיות שמכבדת את עצמה אנחנו יכולים למצוא חול לחתולים. עכשיו כל מה שנותר, זה להכיר את סוגי החול שקיימים בשוק. 

סוגי חול שיכולים להתאים לחתול שלנו

חול רגיל – הכוונה לחול שנראה כמו אבנים קטנות, הוא זמין, פשוט, זול יחסית, הבעיה שהוא לא סופג ריחות. 

חול מתגבש לחתולים – הכוונה לחול שמתגבש והופך ביחד עם הצרכים של החתול לגוש אחד. הוא מאוד נוח לשימוש, קל לנקות אותו, איכותי, ובמקרים רבים הוא גם סופג ריחות. 

חול קריסטלי – מדובר בחול שנראה כמו קריסטל שקוף, מאפשר לספוג את הריחות בצורה טובה, אפשר להחליף אותו בקלות וגם לא חייבים לעשות את זה לעיתים תכופות. צריך לומר, גם השתן נספג באבנים ואיננו משאיר ריח. הבעיה היא, שמדובר בחול יקר באופן יחסי לסוגים אחרים. 

 

כתוב/כתבי תגובה