כיצד מתאימים מדרסים

כיצד מתאימים מדרסים

מדרסים מאפשרים לך התאמה מלאה של המדרס לסוג הבעיה שלך. לאחר התייעצות עם רופא או בהתאמה אישית בחנות שלנו בירושלים באתר הזה. מדרסים תומכים בכף הרגל יכולים אפילו לשמש כחלופה לניתוח או כחלק מהתהליך שלאחר הניתוח כדי לשמור על כף הרגל, הקרסול, הברך או הירך בכיוון הנכון.

הפתרון לכאבי העקב שלכם- המדרסים המותאמים אישית שלנו

כאבי עקב יכולים להגיע ממקורות רבים, בין אם מתאונה, בליטה, או סתם מבעיות יומיומיות כמו תנוחה לקויה, הליכה לא נוחה או תמיכה קשה ברגל. 

במקרים רבים, תמיכה יכולה לסייע בתיקון רבים מהבעיות הללו, אך במצבים יומיומיים יותר מועיל לתת לרגליים סיכוי לנוח ולהבריא לאחר יום ארוך ששהה על הרגליים. אנו עשויים לחשוב שכפות רגליים כואבות הן דבר רגיל, אך מדרסים יומיומים יכולים לעזור לספק לרגליך תמיכה, וכרית בינך לבין האדמה. אבל איך הם עובדים?

איך מדרסים עובדים?

מדרסים הם תוספות שנמצאות בתוך הנעליים שלך, ראו דוגמא. הם מספקים ריפוד בינך לבין סוליית הנעל בפועל (והאדמה, בהרחבה) ומסייעים בספיגת זעזועים, תוך מתן נוחות לבסיס כפות הרגליים. זה פשוט כמו הסרת מדרסים הנוכחיים שלך וחידושם בהתאם לכף הרגל שלך.

כיצד מדרסים יומיומיים עובדים ובשביל מה הם מיועדים

מכיוון שאנו מבלים כל כך הרבה מחיינו על הרגליים שלנו, המשימות של תמיכה בגופנו יכולות להיות מלחיצות למדי על השרירים והעצמות שלנו. על ידי הפיכת הסביבה לנוחה יותר, ועם תמיכה נוספת, כפות הרגליים שלנו יכולות להרגיש טוב יותר. רגליים יכולות לעבוד בצורה נטולת כאבים או פחותה בכאבים.  טיפול בהם עם קצת יותר התאמה יכול לעזור לך להמשיך לאורך זמן. מדרסים גם מקלים על תנועות גלגול ומספקים גמישות שמפחיתה לחץ מוגזם, אם תצטרכו לרוץ. מדרס טוב חייב להתאים למשקל הגוף שלך גם אם מדובר במשקל גבוה באופן יחסי, לצורת הרגל ולבעיות מהן אתה סובל.

אם אתה חושב שיש בעיה שתומכי כף הרגל הנקראים מדרסים עשויים להיות מסוגלים לתקן, יכול להיות ששווה לדבר עם מומחה במרפאת כף רגל או עם המומחים שלנו בירושלים. הם יכולים לבצע הערכה ולספק ייעוץ לגבי סוגים ספציפיים של מדרסים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך יש להתגונן מול נגיף הקורונה?
מספרי הנדבקים בקורונה, עולים ומאמירים, אנחנו שומעים יותר ויותר על מקרים במדינות אחרות ולצערנו נחשפו...
קרא עוד »
מרץ 02, 2020
בדיקת EMG
בדיקת EMG מיועדת למגוון בעיות קליניות בשורשי עצבי חוט השדרה, העצבים ההיקפיים, מעבר עצב- שריר ושרירי...
קרא עוד »
ספט 06, 2020
מחיר ספירולינה – איך מתמחרים אצה?
לא כולם יודעים מהי ספירולינה. הספירולינה היא למעשה אצה אשר התגלתה כמזון המשלים את החסרים שלנו לצורך...
קרא עוד »
אוג 18, 2020