החלקה אורגנית לשיער – האם זה מסוכן ולמי

כאשר מבצעים החלקה אורגנית לשיער זה ברוב המקרים הליך שהוא אינו מסוכן וזאת לאור ההרכב הטבעי של החומרים שהוא אינו כולל חומרים מזיקים, אלא מכיל חומרים אורגניים בלבד. 

בדיקה של ההחלקה האורגנית 

כאשר מגיעים למספרה לבצע החלקה אורגנית לשיער, יש לוודא שמדובר בספרים שמוסמכים לבצע החלקה אורגנית ושהם מבצעים זאת באמצעות חומרים שאינם כימיים. על אריזה שיש בה חומרים אורגניים בלבד ואינה כוללת פורמלין, יש אישור של משרד הבריאות ולכן חשוב והכרחי לראות זאת.

על הלקוחה לדעת שלאחר החלקה אורגנית, השיער מעט בהיר יותר ושההחלקה מחזיקה כמה חודשים ולאחר מכן יש לבצע החלקה מחודשת, לאור הצמיחה של השיער.

מעבר לכך החלקה אורגנית לשיער אינה מומלצת לנשים שיש להן רגישות בעור כיוון שהדבר עלול לגרום לתופעות לוואי ואינה מומלצת לנשים בעלות שיער דליל. 

החלקות שאינן אורגניות 

ההרכבים הכימיים של החלקות שאינן אורגניות כמו ההחלקה ההודית אינן מאושרות לשימוש בישראל. במקצתן קיים פורמלין וחומרים נוספים שגורמים לתופעות לוואי כמו גרד, כאב, צריבה וגירוי. מעבר לכך, לא אחת יש השפעות בריאותיות בעקבות השימוש בחומרים הללו והיו גם מקרי אשפוז בעקבות בעיות שנבעו מההחלקה. 

מספרות מובילות לביצוע החלקה 

מי שמעוניינת לבצע החלקה, חייבת לבדוק את הידע והמקצועיות של המספרה הספציפית ולכן לוודא כי הספרים עברו קורס החלקות מקצועי, וזאת על פי המלצות שהיא מקבלת מחברות, קרובות משפחה או בעקבות חוות דעת חיוביות שמפורסמות ברשת. בנוסף לכך בעת ההגעה למספרה חשוב לראות את האריזה, כדי לוודא שיש אישור של משרד הבריאות לכך. 

כאשר הכול תקין אפשר לבצע החלקה אורגנית לשיער וליהנות מכל היתרונות שלה וכך השיער תמיד חלק גם לאחר השהייה בבריכת השחייה ובחוף הים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הגיע הזמן לעבור לסנדלים שטוחות לנשים
במשך עשרות שנים החברה שבה אנחנו חיים ראתה בנעלי עקב את האופציה הכי יפה שיש. בלי שהנשים שמו לב לכך, הן...
קרא עוד »
מרץ 28, 2022
איפה אפשר למצוא מיניבוס נגיש?
מציאת מיניבוס נגיש עשויה להשתנות בהתאם למיקומך ולצרכים הספציפיים שלך. הנה כמה טיפים כלליים היכן תוכל...
קרא עוד »
ספט 13, 2023
שמירה על תזונה נכונה במהלך ההריון
חשיבותה של שמירה על תזונה נכונה במהלך ההריון היא עצומה. אם יודעים לשמור על תזונה נכונה אזי הבריאות של...
קרא עוד »
דצמ 18, 2018