הפרעות נשימה בשינה: איך מתמודדים?

שנת הלילה שלנו חייבת להיות איכותית כדי שנוכל לתפקד במהלך היום. אבל כשיש לנו הפרעות נשימה בשינה, כמו למשל נחירות, דום שינה או שיעולים באמצע הלילה ואפילו קשיים בהרדמות או יקיצות רבות – אנחנו לא ישנים טוב. 

גברים ונשים שסובלים מהפרעות בשינה לעיתים לא מרגישים זאת, אבל הם מתעוררים פעמים רבות באמצע הלילה, גופם אינו באמת נח, ושנת הREM שלהם (השינה הטובה והעמוקה) כמעט ולא מתקיימת. 

אז איך מתמודדים עם הפרעות שינה? 

אם אתם סובלים מנחירות, קוצר נשימה, דום שינה וכולי – חשוב לדעת כיצד להתמודד עם המצב על הצד הטוב ביותר. כיום יש קליניקות שמטפלות בדום שינה או מטפלות בשיטת בוייטיקו. שיטה זאת היא שיטה בינלאומית שחיבר פרופסור לרפואה ומיושמת בארץ על ידי מומחים. 

מה זה שיטת בוייטיקו?

שיטות טבעיות כמו שיטת בוייטיקו, עוזרות לאבחן את המצב, כמו במקרים של נחירות או הפסקת נשימה, ויש לא מעט אנשים שלמדו כיצד לפתח נשימה בריאה באמצעות השיטה. בקליניקות שעוסקות בטיפול טבעי לשינה -תמצאו מומחים שיודעים כיצד פותרים הפרעות שינה ותוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שיעזרו לכם לישון טוב יותר. 

אז אם אתם סובלים מהפרעות נשימה בשינה או מכל בעיה נשימתית אחרת, אם אתם סובלים מאף סתום, נחירות, וגם אם אתם מתעוררים באמצע הלילה לא מעט, ומרגישים תשושים במהלך היום – יתכן ואתם זקוקים לפתרונות שיעזרו לכם לישון טוב יותר, כמו שיטות חדשות ובדוקות לטיפול בהפרעות נשימה והפרעות שינה – קראו עוד על טיפול בדום נשימה באתר של אורנה אדריאנסן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניתוח קטרקט, מה מומלץ לבדוק?
קטרקט הוא מצב שבו העדשה הטבעית של העין הופכת עכורה ומעורפלת, מה שמקשה על הראייה. ניתוח קטרקט הוא ההליך...
קרא עוד »
מאי 27, 2023
אנורקסיה נרבוזה – מה זה?
לא פעם אנחנו שומעים בחדשות על אנשים המתמודדים עם מחלת אנורקסיה נרבוזה. בעיקר מדובר על צעירים וצעירות...
קרא עוד »
מרץ 08, 2022
קמגרה – תשפרו את התפקוד המיני שלכם
אינכם מסופקים מרמת התפקוד המיני שלכם וחושבים שהזקפה שלכם לא מספיק חזקה? דעו לכם כי קמגרה יכולה לעשות...
קרא עוד »
אוג 30, 2021