7 יתרונות של רפואה משלימה

רפואה משלימה
  • לא פוגעת בגוף

אנחנו לא נגיד לכם כי כל טיפול מערבי פוגע בגוף אך כן יש הרבה מאוד טיפולים אשר יכולים לפגוע בכם. על כן רפואה משלימה היא כל כך מומלצת וזאת עקב העובדה כי היא לא פוגעת בגוף בשום מצב וזהו יתרון עצום שאי אפשר להתעלם ממנו או להכחיש אותו.

  • זולה מאוד

אי אפשר לדבר על טיפולים רפואיים מבלי לקחת בחשבון את העלות שלהם. כיום ברור כי רפואה אלטרנטיבית היא זולה מאוד וזהו גם משהו שאנו חייבים לחשוב עליו ולקחת אותו בחשבון בסט השיקולים שלנו כאשר אנחנו צריכים להחליט איזה טיפול נעבור.

  • שלל טיפולים ואפשרויות

יש כל כך הרבה אפשרויות בתחום של רפואה משלימה עד שלא נוכל להזכיר את כולם. בין היתר ניתן להזכיר דיקור סיני, שיאצו ועוד. כל טיפול כזה הוא עולם ומלואו ואין ספק כי אנחנו יכולים לבחור בין המון אפשרויות וטיפולים.

  • נפוצה מאוד בארץ

לא משנה היכן אתם גרים סביר להניח כי גר לידכם מטפל אלטרנטיבי העושה שימוש בצמחי מרפא מהאתר www.perelmantrade.com. הרפואה הזאת היא מאוד נפוצה בארץ ועל כן לא יהיה לכם כל קושי לקבל טיפול ממומחה בתחום וזאת להבדיל ממקרים רבים ברפואה המערבית שם צריך להמתין חודשים עד שמקבלים טיפול מרופא מומחה.

  • ממומנת על ידי קופות החולים

כאשר אנחנו מדברים על רפואה אלטרנטיבית אנחנו צריכים לזכור כי הרבה מאוד מטופלים ממומנים על ידי קופות החולים (בתנאי שיש לכם ביטוח מתאים) וזהו גם כן יתרון עצום שאי אפשר להתעלם ממנו.

  • מבוססת על אלפי שנים של מחקר

הרבה מן המקצועות של רפואה אלטרנטיבית נמצאים כבר אלפי שנה תחת זכוכית מגדלת של מטפלים ועל כן מדובר על טיפולים אשר כל הזמן השתפרו ואשר היעילות שלהם גדלה כל הזמן.

  • תורמת גם למצב הנפשי שלכם

כאשר אנחנו מדברים על רפואה משלימה אנחנו צריכים לזכור כי ההשפעה שלה היא הרבה יותר גדולה רק מאשר תרומה למצב הפיזי שלכם אלא היא גם עוזרת למצב רוח ולנפש שלכם.

> הכירו את אמיר פרלמן המוביל את צוות המחקר בחברת פרלמן סחר העוסקת בעולם צמחי המרפא ותוספי תזונה

קראו גם:

חמשת תוספי המזון המומלצים לחיים בריאים

התרומה האמתית של הפירות היבשים לגוף

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ויאגרה VS סיאליס – מה ההבדל
ויאגרה היא התרופה המקורית שיוצרה לטיפול בבעיה של אין אונות. לאחר כמה שנים שבהם היא יוצרה באופן בלעדי...
קרא עוד »
נוב 16, 2020
איך להתמודד עם חרדה באופן טבעי
חרדה היא חלק טבעי מחיי האדם. זה יכול להיות דבר טוב או דבר רע. בחלק זה נדון כיצד להתמודד עם החרדה הטבעית...
קרא עוד »
יונ 28, 2022
אילו מוצרים ניתן למצוא בחנויות טבע?
לא מעט אנשים מכירים בחשיבות ובערך של שימוש במוצרים טבעיים בלבד, בכל רבדי חייהם. בין אם מדובר על תזונה...
קרא עוד »
ינו 19, 2019