7 יתרונות של רפואה משלימה

רפואה משלימה
  • לא פוגעת בגוף

אנחנו לא נגיד לכם כי כל טיפול מערבי פוגע בגוף אך כן יש הרבה מאוד טיפולים אשר יכולים לפגוע בכם. על כן רפואה משלימה היא כל כך מומלצת וזאת עקב העובדה כי היא לא פוגעת בגוף בשום מצב וזהו יתרון עצום שאי אפשר להתעלם ממנו או להכחיש אותו.

  • זולה מאוד

אי אפשר לדבר על טיפולים רפואיים מבלי לקחת בחשבון את העלות שלהם. כיום ברור כי רפואה אלטרנטיבית היא זולה מאוד וזהו גם משהו שאנו חייבים לחשוב עליו ולקחת אותו בחשבון בסט השיקולים שלנו כאשר אנחנו צריכים להחליט איזה טיפול נעבור.

  • שלל טיפולים ואפשרויות

יש כל כך הרבה אפשרויות בתחום של רפואה משלימה עד שלא נוכל להזכיר את כולם. בין היתר ניתן להזכיר דיקור סיני, שיאצו ועוד. כל טיפול כזה הוא עולם ומלואו ואין ספק כי אנחנו יכולים לבחור בין המון אפשרויות וטיפולים.

  • נפוצה מאוד בארץ

לא משנה היכן אתם גרים סביר להניח כי גר לידכם מטפל אלטרנטיבי העושה שימוש בצמחי מרפא מהאתר www.perelmantrade.com. הרפואה הזאת היא מאוד נפוצה בארץ ועל כן לא יהיה לכם כל קושי לקבל טיפול ממומחה בתחום וזאת להבדיל ממקרים רבים ברפואה המערבית שם צריך להמתין חודשים עד שמקבלים טיפול מרופא מומחה.

  • ממומנת על ידי קופות החולים

כאשר אנחנו מדברים על רפואה אלטרנטיבית אנחנו צריכים לזכור כי הרבה מאוד מטופלים ממומנים על ידי קופות החולים (בתנאי שיש לכם ביטוח מתאים) וזהו גם כן יתרון עצום שאי אפשר להתעלם ממנו.

  • מבוססת על אלפי שנים של מחקר

הרבה מן המקצועות של רפואה אלטרנטיבית נמצאים כבר אלפי שנה תחת זכוכית מגדלת של מטפלים ועל כן מדובר על טיפולים אשר כל הזמן השתפרו ואשר היעילות שלהם גדלה כל הזמן.

  • תורמת גם למצב הנפשי שלכם

כאשר אנחנו מדברים על רפואה משלימה אנחנו צריכים לזכור כי ההשפעה שלה היא הרבה יותר גדולה רק מאשר תרומה למצב הפיזי שלכם אלא היא גם עוזרת למצב רוח ולנפש שלכם.

> הכירו את אמיר פרלמן המוביל את צוות המחקר בחברת פרלמן סחר העוסקת בעולם צמחי המרפא ותוספי תזונה

קראו גם:

חמשת תוספי המזון המומלצים לחיים בריאים

התרומה האמתית של הפירות היבשים לגוף

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רכישת קנאביס רפואי בבתי מרקחת מורשים
הוצאת רישיון לקנאביס רפואי לטיפול הינו תהליך אותו עוברים אלה שאף טיפול קונבנציונלי לא הועיל להם, ואז...
קרא עוד »
ספט 19, 2020
כמה עובדות על תרופת הקמגרה לאין אונות
מאמר זה עוסק בקמגרה. זוהי תרופה מרשם המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה. הקמגרה היא תרופה מרשם המשמשת...
קרא עוד »
יונ 21, 2022
מה הן ההשלכות של קרינה אלקטרומגנטית
בחיי היום יום הקדחתניים שלנו אנו לא עוצרים לרגע לשים לב למה שקורה סביבנו, למה שמתרחש בסביבה אשר בה אנו...
קרא עוד »
נוב 27, 2018