קוסמטיקה פרא רפואית מה זה בעצם?

קוסמטיקה פרא רפואית

כל אחד מאיתנו יודע מה זו קוסמטיקה, מה זה טיפול קוסמטי ומה עושה קוסמטיקאית בפועל. בין אם אנחנו הולכים לטיפול כזה על בסיס קבוע או לא. מרביתנו גם יודעים מה זה טיפול קוסמטי רפואי היום, בין אם עברנו טיפול כזה בעבר או לא, אנחנו שומעים יותר ויותר את הביטוי קוסמטיקה רפואית או רפואה אסתטית, ומבינים שזה קשור לנושא של ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים שנועדו לשפר את המראה שלנו.

אך בין לבין יש תחום שלם שנקרא קוסמטיקה פרא רפואית, וזה כבר פחות מובן לאנשים, בוודאי עבור מי שאיננו מתעסק בתחום ומעולם לא ביקר באתר https://betterlook.co.il וחיפש קוסמטיקאית טובה לטיפול פרא רפואי, לכן חשוב להבין מה זה אומר בדיוק.

קוסמטיקה פרא רפואית, זה תחום שלם בעולם הקוסמטיקה שמתעסק במצבים מסוימים אשר מחייבים טיפול שהוא מעבר לטיפולים אסתטיים רגילים, אך לא בהכרח מחייב טיפול רפואי כולל. מדובר על טיפולים שיכולים להתבצע אך ורק על קוסמטיקאיות שעברו קורסים והכשרה בתחום, צריך לומר, אף אחד מהן לא רופאה בהכשרתה, אך יש רופאים שמעניקים טיפולים כאלה.

ההבדל העיקרי שטמון בין קוסמטיקה פרא רפואית לקוסמטיקה רגילה הוא בכך, שאם בטיפול רגיל מבצעים פעולות מעל העור, בשכבה העליונה שלה, אזי שבקוסמטיקה פרא רפואית מטפלים גם בשכבות שבתוך העור. כל הטיפולים באמצעות משחות, קרמים וחומרים אחרים. עם כל זה, עדיין לא מדובר בטיפול רפואי, מאחר ולא מדובר בטיפול פולשני, בוודאי שלא מדובר בשימוש בחומרים שכאלה.

קוסמטיקה פרא רפואית הוא תחום מאוד מפותח היום, בין אם זה בגלל שינוי עצום בכל מה שקשור לחומרים ולתכשירים שנמצאים בשוק ובין אם זה בזכות העובדה שיש לא מעט מטפלים ומטפלות שבחרו להתמחות בכך. מדובר הן על קוסמטיקאיות והן על רופאים שבחרו להתעסק בתחום.

למרות שיש מי שנוטה לחשוב שמדובר בתחום חדש, הרי שזה לא כך, שכן כבר במצרים העתיקה נהגו להשתמש בתכשירים שונים בשביל לטפל בחלקיו הפנימיים של העור, בשכבות שנמצאות עמוק בתוכו. מה שאז היה נהוג לבצע, נהוג לעשות גם היום עם תכשירים שונים.

קראו גם:

כל מה שאתם צריכים לדעת על קוסמטיקה רפואית

חמשת תוספי המזון המומלצים לחיים בריאים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל הסיבות לעבור לשימוש בעדשות מגע במקום משקפיים
משקפיים, אותו אביזר שיכול להיות אופנתי ושיקי אך מצד שני יכול להיות מעיק, מציק ומעצבן, אותו אביזר שלא...
קרא עוד »
אפר 07, 2021
טיפול בכינים – 5 שיטות שאשכרה עובדות!
איך משמידים כינים? כולם יודעים כמה נושא הכינים הוא נושא מתסכל כאשר הוא נכנס אליך הביתה. מהרגע שקלטתם...
קרא עוד »
אוק 20, 2019
השתלת שיער dhi
לא מעט אנשים מחפשים פתרון הולם לבעיית ההתקרחות שלהם. על אף שבמהלך השנים הוצעו טיפולים שונים להתקרחות,...
קרא עוד »
אוק 17, 2019