כל הסיבות לעבור לשימוש בעדשות מגע במקום משקפיים

עדשות מגע

משקפיים, אותו אביזר שיכול להיות אופנתי ושיקי אך מצד שני יכול להיות מעיק, מציק ומעצבן, אותו אביזר שלא ניתן לותר עליו גם אם רוצים אותו אביזר אשר מלווה את האדם מהרגע שהוא מתחיל להשתמש בו במשך שנים רבות. אז מה עושים כאשר נמאס ממשקפיים, האם יש דרך אחרת או שמשקפיים זה הפתרון היחידי? התשובה היא שיש עוד דרכים ואחת מהן היא לעבור לשימוש בעדשות מגע.

מהן עדשות מגע?

עדשות מגע הן למעשה פתרון בו עדשות אופטיות קטנות ודקות מונחות בצורה ישירה על קרנית העין ויוצרות את תיקון הראייה כפי שמשקפיים עושות. יש עדשות אשר מטרתן לתקן את הראייה ויש עדשות קוסמטיות אשר משנות את צבע העיניים וכמובן יש עדשות משולבות שזה אומר עדשות לתיקון ראיה שגם משנות את צבע העיניים. השימוש בעדשות מגע הוא לרוב די קל ופשוט, יש עדשות מגע חד פעמיות, זאת אומרת עדשות שיש להחליף כל יום ויש כאלו אשר מתאימות למשך חודש זאת אומרת שבסיום כל יום מנקים אותן ואחת לחודש מחליפין אותן.

למה כדאי לעבור להשתמש בעדשות מגע במקום להשתמש במשקפיים?

אין ספק שמשקפיים הם פריט אופנתי שיכול להוסיף רבות ללוק הכללי. יחד עם זאת יש סיבות רבות למה כדאי לעבור להשתמש בעדשות מגע במקום משקפי ראייה כמו למשל נוחות, בחורף לא מצטברים אדים על המשקפיים, המגע של המשקפיים בפנים יכול להיות קר ולא נעים ועדשות מגע חוסכות את זה, פעילות ספורטיבית עם עדשות מגע הרבה יותר נוחה ושדה הראייה רחב יותר. בנוסף יש ליקויי ראייה שונים אשר משקפים אינם יכולים לתת להם פתרון מלא בעוד שימוש בעדשות מגע כן מאפשר זאת

מגוון רחב של עדשות ראייה תמצאו באתר: https://www.ioptix.co.il/

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
על מחלת נפש ודכאון
מחלת נפש היא בעצם הפרעה באישיות החורגת מהנורמה בהיבט הנפשי או ההתנהגותי. מדובר במושג שלם הנגזר...
קרא עוד »
ספט 23, 2019
נעליים נוחות לנשים – למה את חייבת אותן לעצמך
קניית הנעליים הנכונות, היא השקעה בבריאות כף הרגל. אבל איך תמצאו כאלה שמתאימים לכם כמו שצריך ומספקים...
קרא עוד »
יול 06, 2020
אוזניות טלוויזיה לכבדי שמיעה
אוזניות טלוויזיה ללקויי שמיעה הופכות יותר ויותר פופולריות. הן נועדו לעזור לאנשים עם ליקויי שמיעה...
קרא עוד »
נוב 08, 2022