כל הסיבות לעבור לשימוש בעדשות מגע במקום משקפיים

עדשות מגע

משקפיים, אותו אביזר שיכול להיות אופנתי ושיקי אך מצד שני יכול להיות מעיק, מציק ומעצבן, אותו אביזר שלא ניתן לותר עליו גם אם רוצים אותו אביזר אשר מלווה את האדם מהרגע שהוא מתחיל להשתמש בו במשך שנים רבות. אז מה עושים כאשר נמאס ממשקפיים, האם יש דרך אחרת או שמשקפיים זה הפתרון היחידי? התשובה היא שיש עוד דרכים ואחת מהן היא לעבור לשימוש בעדשות מגע.

מהן עדשות מגע?

עדשות מגע הן למעשה פתרון בו עדשות אופטיות קטנות ודקות מונחות בצורה ישירה על קרנית העין ויוצרות את תיקון הראייה כפי שמשקפיים עושות. יש עדשות אשר מטרתן לתקן את הראייה ויש עדשות קוסמטיות אשר משנות את צבע העיניים וכמובן יש עדשות משולבות שזה אומר עדשות לתיקון ראיה שגם משנות את צבע העיניים. השימוש בעדשות מגע הוא לרוב די קל ופשוט, יש עדשות מגע חד פעמיות, זאת אומרת עדשות שיש להחליף כל יום ויש כאלו אשר מתאימות למשך חודש זאת אומרת שבסיום כל יום מנקים אותן ואחת לחודש מחליפין אותן.

למה כדאי לעבור להשתמש בעדשות מגע במקום להשתמש במשקפיים?

אין ספק שמשקפיים הם פריט אופנתי שיכול להוסיף רבות ללוק הכללי. יחד עם זאת יש סיבות רבות למה כדאי לעבור להשתמש בעדשות מגע במקום משקפי ראייה כמו למשל נוחות, בחורף לא מצטברים אדים על המשקפיים, המגע של המשקפיים בפנים יכול להיות קר ולא נעים ועדשות מגע חוסכות את זה, פעילות ספורטיבית עם עדשות מגע הרבה יותר נוחה ושדה הראייה רחב יותר. בנוסף יש ליקויי ראייה שונים אשר משקפים אינם יכולים לתת להם פתרון מלא בעוד שימוש בעדשות מגע כן מאפשר זאת

מגוון רחב של עדשות ראייה תמצאו באתר: https://www.ioptix.co.il/

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפול בפסולת רעילה – איך זה מתבצע?
בחלק זה נדון בטיפול בפסולת רעילה ובסכנותיה. השלב הראשון בטיפול בפסולת רעילה הוא זיהוי הבעיה. זאת על...
קרא עוד »
פבר 25, 2023
המדריך המקוצר לגבר: איך תטפחו את עצמכם בקלות?
הגיע הזמן שנאמר את האמת אחת ולתמיד: גם לגברים מגיע להנות מטיפוח מפנק, כזה המאפשר זמן פינוק אישי וגם...
קרא עוד »
ספט 17, 2020
מהי ביופסיית חרוט?
ביופסיית קונוס היא אחד מסוגים רבים ושונים של ביופסיות צוואר הרחם המשמשות לאבחון סרטן צוואר הרחם....
קרא עוד »
נוב 18, 2022