ספירולינה טרייה – האצה המיוחדת

ספירולינה היא סוג של אצות שנמצאות באוקיינוס ובאגמים. זה נצרך במשך מאות שנים בגלל ערכו התזונתי. לספירולינה יש ריכוז גבוה של חומרים מזינים חיוניים, כולל חלבון, ברזל, אשלגן, מגנזיום וסידן. הוא מכיל גם ויטמין B12 וויטמין D. ספירולינה היא תוסף מזון פופולרי בקרב ספורטאים שצריכים להעלות מסת שריר תוך שמירה על משקלם.

ספירולינה היא סוג של אצות כחולות-ירקות הנחשבות למזון-על. הוא נצרך על ידי בני אדם במשך מאות שנים וכיום הוא משמש כמרכיב במוצרי מזון רבים. הספירולינה מכילה חומרים מזינים כמו ויטמינים, מינרלים, חלבון, נוגדי חמצון ועוד. זה גם מספק כמה יתרונות בריאותיים כמו שיפור חסינות ועיכול. כמו כן, ספירולינה טרייה נחשבת בחירה פופולרית. לקריאה אודות ספירולינה קפואה

ספירולינה טרייה – קצת על האצה

ספירולינה היא אצה כחולה-ירוקה העשירה בחלבון ובחומרי הזנה. הוא שימש כתוסף מזון במשך מאות שנים והתגלה לראשונה על ידי האצטקים. ספירולינה היא אחד התוספים הפופולריים ביותר באסיה ומשמשת כתוסף תזונה ביפן מאז המאה ה-17. הוא נמצא גם בחלקים אחרים של אמריקה הלטינית, אירופה, צפון אמריקה ואוסטרליה. ניתן לאכול ספירולינה גולמית או מבושלת אך יש לצרוך אותה בזהירות מכיוון שהיא עלולה לגרום לבעיות במערכת העיכול אם צורכים אותה גולמית או מבושלת בצורה לא נכונה.

מזון בעל ערך תזונתי עצום

הספירולינה שימשה כמזון ותרופה במשך מאות שנים. הוא נחשב גם למזון-על בשל ערכו התזונתי הגבוה ויכולתו לסייע בניקוי רעלים מהגוף. ספירולינה היא אצה כחולה-ירוקה הגדלה באגמי מים מתוקים, בריכות או נחלים. זה מכונה לעתים קרובות "אצה כחולה-ירוקה". הוא דל בקלוריות ושומן, אך עשיר בחלבון ובמינרלים כמו מגנזיום, אשלגן, סידן, ברזל, אבץ וסלניום.

ניתן למצוא ספירולינה בתוספי מזון כגון אבקות או טבליות הנמכרים ללא מרשם רופא. ספירולינה היא אצה כחולה-ירוקה העשירה בחלבון וחומרי תזונה. ניתן למצוא אותו במזונות רבים כגון סלטים, שייקים, מיצים וגלידות. ספירולינה טרייה ללא ספק תוכל לספק כל אחד מכם וצרכיו התזונתיים. למידע בנושא יתרונות ספירולינה

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הצהרת היקפים
אין זה סוד שאחד הדברים הכי קשים והכי מסובכים לכל אחד מאיתנו, בין אם אנחנו גברים או נשים, זה להרזות...
קרא עוד »
פבר 06, 2019
באילו דרכים ניתן לחזק חוסן נפשי?
חוסן נפשי הוא תכונה חיובית שעוזרת לנו להתגבר על מכשולים ואתגרים. הדבר נכון במיוחד כאשר אנו מתמודדים...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022
מגף לשבר
גבס הוא פריט המשמש לשיקום חלק בגוף, כגון רגל או זרוע. גבס הוא חתיכת חומר ששמים על הגוף כדי לשמור אותו...
קרא עוד »
ינו 04, 2023