יועץ בטיחות קורונה– חובה בכל עסק

יועץ בטיחות קורונה

עם התפרצות מגפת הקורונה בישראל, וההגבלות קשות, שניתנו על ידי הממשלה למניעת ההדבקה, ניתן לומר כי אלפי בתי עסק נאלצו להתרגל לשגרה חיים אחרת. 

הקורונה פגעה ברבים מהעסקים, ונאלצו גם להקדיש משאבים רבים, על מנת לאפשר ללקוחות להיכנס אל בתי העסק, אך רבים מבעלי העסק אינם מודעים כי ישנה חובה להעסיק יועץ בטיחות המתמחה במגפת הקורונה, על מנת שיוכל לעזור לבית העסק לעבור את מגפת  הקורונה בשלום וללא תקלות שונות, מעבר לתקלות שכבר ישנן. 

במאמר זה נדבר על החשיבות של יועץ בטיחות קורונה ומה תפקידו?

יועץ בטיחות קורונה 

יועץ בטיחות תפקידו לייעץ לבית עסק, כיצד לפעול במצב כדי לעצור את שרשרת ההדבקה. הקורונה היא מצב חירום ראשון בישראל, שאליו תושבי ישראל, לא הורגלו, ולכן בעלי עסק זקוקים לייעוץ על ידי מומחים בתחומם, על מנת לנהל את העסק כמו שצריך. 

מדינת ישראל קבעה כללים, שבתי העסק חייבים לעמוד בהם, על מנת לאפשר את פתיחת העסק, ולכן תפקיד יועץ בטיחות קורונה לוודא שהם עומדים בכללים האלו. 

מה הם התפקידים של יועץ בטיחות קורונה? 

  • רכישת מספיק מדי חום– על יועץ הבטיחות להעמיד אחד מהעובדים בשער הכניסה של בית העסק, על מנת שימדוד חום, בעזרת מודד חום מצח אינפרא אדום לכל  הנכנסים לעסק. במידה ויש לקוח בעל חום מעל 38 מעלות, הלקוח לא יורשה להיכנס לחנות.
  • הכנת מלאי של מסכות, והכנסת רק לקוחות עם מסכות– כניסה לבית העסק רק עם חבישת מסכה. לקוח ללא חבישת מסכה לא יורשה להכנס לחנות, ובמקרה שמסכה אבדה ללקוח על בעל החנות לדאוג למסכה חדשה עבור הלקוח.
  • לדאוג לשמירת מרחק– על יועץ הבטיחות לשמור על הנחיות הממשלה, בנוגע לשמירת מרחק, על ידי הכנסת מספר לקוחות לבית העסק, בהתאם לגודל המבנה. 

> למידע ופרטים נוספים בקרו באתר סייפטי און!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
10 טיפים למניעת עששת
הקפידו לצחצח פעמיים ביום הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות בכדי להימנע מהמחלה אשר מכונה עששת זה פשוט...
קרא עוד »
דצמ 14, 2018
SEBOCALM
חלק זה עוסק בקרם לחות לעור SEBOCALM. זהו קרם חדשני שניתן למרוח על הפנים כדי להעניק לו מראה צעיר. קרמי...
קרא עוד »
אוג 28, 2022
מטפלות סיעודיות
הבחירה במטפלות סיעודיות היא לא בחירה קלה. אנחנו שומעם לא פעם בחלחלה רבה סיפורי זוועה של מטפלות...
קרא עוד »
דצמ 01, 2020