השתלת שיער dhi

השתלת שיער dhi

לא מעט אנשים מחפשים פתרון הולם לבעיית ההתקרחות שלהם. על אף שבמהלך השנים הוצעו טיפולים שונים להתקרחות, הרי שרובם לא באמת היו יעילים. אלא, שאז הגיעה השתלת השיער, אשר בעצם סיפקה פתרון איכותי לכל אדם אשר סובל מהתקרחות ומעוניין להנות ממראה שיער מלא ואיכותי, כפי שהיה לו בעברו. בעוד שבעבר השתלת שיער הייתה רלוונטית לביצוע עבור ישראלים רבים שרצו בו בעיקר בטורקיה, הרי שכיום ניתן למצוא גם קליניקות בארץ לצורך ביצוע השתלת שיער. אחת מסוגי השתלות השיער הטובה ביותר כיום היא שיטה אשר קרויה: השתלת שיער dhi.

למי מתאימה השיטה?

כל אדם שסובל מנשירת שיער או מהתקרחות, מוצא את עצמו תוהה האם יש פתרון כלשהו לבעיה זו, שכן, הדבר לא פעם פוגע לו בדימוי העצמי, בביטחון העצמי ועוד. לא מעט מאותם אנשים אמנם שמעו על הליך השתלת שיער, אך הם חוששים לבצע אותו שכן, הם חוששים להתאכזב ממנו. אולם, השתלת שיער בשיטת DHI, היא שיטה ייחודית מאוד ומוצלחת, אשר במהלכה מושתלים זקיקי שיער באופן אשר התוצאות שהתהליך מסב הינן התוצאות הטובות ביותר. השיט השתלת שיער dhi. השיטה מבטיחה כ17 אחוזים יותר שיער עם שליטה מלאה על כיוון הצמיחה וכן, מדובר על שיטה שאיננה דורשת גילוח של האזור שבו משתילים את השיער. שיטה זו מתבצעת באמצעות הרדמה מקומית.

קראו גם על: השתלת שיער לנשים בטורקיה

כיצד מתבצע ההליך בשיטה זו

בשיטה זו, כל זקיק אשר נשאב  עובר בקרת איכות בכדי לוודא שמדובר בזקיק תקין, איכותי ושלם אשר ניתן להשתיל אותו בצורה הטובה ביותר והוא יעניק את התוצאה הטובה ביותר.  בשיטה זו ניתן להשתיל הרבה יותר זקיקים מכל שיטה אחרת בשל העובדה שקוטר המחט אשר משמש להשתלה מותאם באופן מוחלט לגודל של הזקיק. אם אתם תוהים היכן כדאי לכם לעבור השתלה בשיטה זו, הרי שטורקיה אשר מכילה את רשת ההשתלות הגדולה ביותר בתחום, היא ללא ספק המקום שכדאי לבצע בו השתלת שיער בשיטה זו. לכן, אם אתם תוהים האם תוכלו לפתור את בעיית ההתקרחות שלכם, ביצוע השתלת שיער בטורקיה בשיטת dhi, זהו הדבר האידאלי עבורכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דף מתמוסס למניעת הריון – כל היתרונות
אחרי שהבאתם לעולם שני ילדים מתוקים ומקסימים, כעת אתם מעדיפים לקחת פסק זמן קצר מהבאת ילדים נוספים, וכך...
קרא עוד »
מרץ 18, 2021
הרטבות לילה מצריכות בדיקות רפואיות? ד"ר קובי שגיא עונה
הרטבות לילה נחשבות לאחת התופעות השכיחות ביותר בילדים, אך למעשה הן אינן נחשבות כלל לתופעה שיש לטפל בה...
קרא עוד »
ספט 03, 2019
טיפול בפיגמנטציה – המדריך המלא
העור שלנו נולד גמיש וחלק ברוב המכריע של המצבים, ואלמלא בעיה רפואית של העור ופגמי הזמן, העור שלנו היה...
קרא עוד »
אוק 21, 2021