תרופה חדשנית לאוטיזם – איך זה עובד?

תרופה חדשנית לאוטיזם

כאשר אדם מקבל אבחנה לגדי מצבו האישי או באשר לילד שלו, הוא מתמודד עם קושי של ממש. הוא חפץ להסיר מעליו את הקושי, לבטל את רוע הגזירה, ולאפשר לעצמו לחיות חיים יפים ללא צל מאיים. אבל לא תמיד זה אפשרי. כל אדם מתמודד עם בעיות וקשיים שונים במהלך החיים שלו, ועם ההתמודדות הזו עליו לחיות בשלום. תוך כדי ניסיון לשפר את איכות החיים שלו לצל הקושי והאתגר. ניתן לומר שאוטיזם הוא בשורה קשה לכל אחד באשר הוא. וכאשר הורה מקבל אישור כי החששות שלו צודקים, וכי הילד שלו לוקה בהפרעת תקשורת. ההתמודדות אינה קלה. בשלב כזה הוא עשוי לחפש תרופה לאוטיזם.

האם אכן יש תרופה חדשנית לאוטיזם?

אולי יש שרלטנים שמנצלים את חוסר האונים של ההורים, ומנסים לשווק להם מוצרים שלא היו ולא נבראו. כי אין ולא תהיה תרופה שיכולה לרפא אוטיזם. מהסיבה הפשוטה שאוטיזם זו לא מחלה כלל וכלל. כלומר, מדובר על לקות תקשורתית שהילד נולד איתה, והיא עתידה ללוות אותה, למרבה הצער לכל אורך הדרך. ואין כל דרך להיפטר ממנה. כך שאם מציעים לכם תרופה לאוטיזם עליכם לשים לב כי ההבטחה הזו וודאי אינה נשענת על קרקע המציאות.

מה בכל זאת אפשר לעשות?

נכון, אין תרופה שיכולה להעלים לחלוטין את התופעה. אבל יש ויש דרכים שונות לשפר את איכות החיים של הלוקה באוטיזם, ולהוביל אותו למקום הרבה יותר טוב מבחינת הסימפטומים של ההפרעה איתה הוא מתמודד. דהיינו, הורה מסור יוכל למצוא שיטות טיפוליות באוטיזם כמו של טלי אנגור אשר המטרה שלהן הינה לקדם את הילד, להפחית את הסימפטומים, ולעזור לו ככל האפשר להשתלב בחברת בני גילו.

לחצו כאן לצפייה בראיון עם טלי אנגור

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דיקור סיני לטיפול במיגרנות
דיקור סיני הוא רפואה סינית מסורתית אשר שימשה במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות. זה יכול לשמש...
קרא עוד »
אוק 18, 2022
הסעות נכים – איך זה עובד?
אתם זקוקים לשירותי הסעות נכים? רוצים לדאוג לכך שגם התלמידים הנכים יוכלו להגיע בקלות לבית הספר שאתם...
קרא עוד »
אפר 06, 2021
אוזניות טלוויזיה לכבדי שמיעה
אוזניות טלוויזיה ללקויי שמיעה הופכות יותר ויותר פופולריות. הן נועדו לעזור לאנשים עם ליקויי שמיעה...
קרא עוד »
נוב 08, 2022