עוד לא שמעתם על אידוי קנאביס? הגיע הזמן להתעורר

אידוי קנאביס

מהפכת הקנאביס הרפואי הולכת ומתקדמת בצעדי ענק. כבר כיום, ישנם מגדלים רבים של קנאביס בישראל, הפועלים ברישיון. למרות כל זאת, הרבה אנשים עדיין סבורים שאת צמח הקנאביס בעל הסגולות המיוחדות אפשר לצרוך אך ורק באמצעות עישון. אם חשבתם שזה המצב ואין אפשרות אחרת, הגיע הזמן להתעורר. הגיע הזמן שתכירו מהו אידוי קנאביס ומהן סגולות האידוי.

איך מתבצע אידוי קנאביס

אידוי צמח הקנאביס נעשה על ידי התקן מיוחד שנקרא וופורייזר. אגב, ישנם התקנים דומים, שמשמשים גם אנשים שנגמלים מסיגריות על ידי שימוש באידוי טבק או נוזלים אחרים (סיגריה אלקטרונית). באידוי הקנאביס מניחים את תמצית הצמח בתוך תא חימום מיוחד. התא הזה יודע לחמם את הצמח באופן מבוקר, בלי להגיע לטמפרטורת של עישון ובעירה. את האדים של הקנאביס פשוט שואפים, למעשה בצורה הדומה לעישון נרגילה. במהלך השימוש לא מרגישים ריח של חריכה ואין פליטה של עשן. השאיפה של האדים לא מפריעה לסביבה וספיגת המרכיבים הפעילים הטובים נעשית באופן אופטימלי.

דגש חשוב: למה לאדות במקום לעשן

יתכן שבעתיד הנראה לעין יחולו הקלות שונות על השימוש בקנאביס בישראל. יתכן שהלגליזציה נמצאת כמעט מעבר לפינה. אך כבר כיום, יש מספיק אנשים שמשתמשים בצמח למרות רפואיות חשובות ביותר. ודווקא מכיוון שמדובר בעניין רפואי, חשוב להתעורר ולהבין שעישון של קנאביס ממש כמו עישון של סיגריות רגילות, משחרר הרבה מאוד מרכיבים לא בריאים ולא נחוצים. כאשר חומר מגיע לטמפרטורה של שריפה ועישון, הרבה מהתועלת הבריאותית הולכת לאיבוד. הריאות מכניסות פנימה עשן שרוף. אידוי, שלא כמו עישון, לא גורם לגירוי בריאות, לא מביא למחלות נשימה ובקיצור, הרבה יותר מועיל ונכון.

לפרטים נוספים על מוצרי CBD >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
3 יתרונות של שתיים מים מסוננים
מים הם משאב מכריע בחיי היומיום שלנו. הוא משמש לא רק כדי להרוות את הצמא שלנו אלא גם לבישול, ניקוי...
קרא עוד »
מרץ 28, 2023
האם מסכות פנים מפחיתות ואת הסיכון לחלות בקורונה
שנת 2020 הביאה עלינו את מגיפת הקורונה ובעקבותיה נאלצנו להתחיל להשתמש במסכות פנים. לקראת סוף השנה, היינו...
קרא עוד »
ספט 23, 2021
הפרעות נשימה בשינה: איך מתמודדים?
שנת הלילה שלנו חייבת להיות איכותית כדי שנוכל לתפקד במהלך היום. אבל כשיש לנו הפרעות נשימה בשינה, כמו...
קרא עוד »
מאי 26, 2022