עוד לא שמעתם על אידוי קנאביס? הגיע הזמן להתעורר

אידוי קנאביס

מהפכת הקנאביס הרפואי הולכת ומתקדמת בצעדי ענק. כבר כיום, ישנם מגדלים רבים של קנאביס בישראל, הפועלים ברישיון. למרות כל זאת, הרבה אנשים עדיין סבורים שאת צמח הקנאביס בעל הסגולות המיוחדות אפשר לצרוך אך ורק באמצעות עישון. אם חשבתם שזה המצב ואין אפשרות אחרת, הגיע הזמן להתעורר. הגיע הזמן שתכירו מהו אידוי קנאביס ומהן סגולות האידוי.

איך מתבצע אידוי קנאביס

אידוי צמח הקנאביס נעשה על ידי התקן מיוחד שנקרא וופורייזר. אגב, ישנם התקנים דומים, שמשמשים גם אנשים שנגמלים מסיגריות על ידי שימוש באידוי טבק או נוזלים אחרים (סיגריה אלקטרונית). באידוי הקנאביס מניחים את תמצית הצמח בתוך תא חימום מיוחד. התא הזה יודע לחמם את הצמח באופן מבוקר, בלי להגיע לטמפרטורת של עישון ובעירה. את האדים של הקנאביס פשוט שואפים, למעשה בצורה הדומה לעישון נרגילה. במהלך השימוש לא מרגישים ריח של חריכה ואין פליטה של עשן. השאיפה של האדים לא מפריעה לסביבה וספיגת המרכיבים הפעילים הטובים נעשית באופן אופטימלי.

דגש חשוב: למה לאדות במקום לעשן

יתכן שבעתיד הנראה לעין יחולו הקלות שונות על השימוש בקנאביס בישראל. יתכן שהלגליזציה נמצאת כמעט מעבר לפינה. אך כבר כיום, יש מספיק אנשים שמשתמשים בצמח למרות רפואיות חשובות ביותר. ודווקא מכיוון שמדובר בעניין רפואי, חשוב להתעורר ולהבין שעישון של קנאביס ממש כמו עישון של סיגריות רגילות, משחרר הרבה מאוד מרכיבים לא בריאים ולא נחוצים. כאשר חומר מגיע לטמפרטורה של שריפה ועישון, הרבה מהתועלת הבריאותית הולכת לאיבוד. הריאות מכניסות פנימה עשן שרוף. אידוי, שלא כמו עישון, לא גורם לגירוי בריאות, לא מביא למחלות נשימה ובקיצור, הרבה יותר מועיל ונכון.

לפרטים נוספים על מוצרי CBD >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תדעו שמה שיש לכם זה סינוסיטיס
מי שאינו חש בטוב, הוא מצונן מאד וקיימים תסמינים נוספים, קיימת סבירות גבוהה כי הוא סובל...
קרא עוד »
דצמ 27, 2019
הסרת משקפיים בלייזר – למה אתם חייבים לעשות את הניתוח
בעשורים האחרונים, יותר ויותר אנשים מגלים שהם יכולים לשפר את איכות החיים שלהם באמצעות ניתוח הסרת...
קרא עוד »
דצמ 16, 2019
כמה עובדות על תרופת הקמגרה לאין אונות
מאמר זה עוסק בקמגרה. זוהי תרופה מרשם המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה. הקמגרה היא תרופה מרשם המשמשת...
קרא עוד »
יונ 21, 2022