מטפלות סיעודיות

מטפלות סיעודיות

הבחירה במטפלות סיעודיות היא לא בחירה קלה. אנחנו שומעם לא פעם בחלחלה רבה סיפורי זוועה של מטפלות סיעודיות אשר התעללו במטופל אשר בו הן היו אמורות לטפל ברוב מסירו ואהבה.

הסיפורים הללו בהחלט גורמים לנו לצמרמורת ולתחושת אי נוחות לא פשוטה. כי מה לעשות אנחנו כל כך עסוקים היום עד שלמי יש זמן לעקוב אחר המטפלות הסיעודיות המטפלות בהורים המבוגרים.

כאן בדיוק אנחנו נכנסים תמונה.

טיפול סיעודי נאמן ומסור

כאשר אתם פונים אל חברת כוח אדם המציע את הטיפולים הסיעודיים אם בהחלט יכולים להיות הרבה יותר רגועים כי הטיפול שיתקבל יהיה טיפול הרבה יותר מסור עם מטפלות שתוכלו באמת לסמוך עליהם בלב שקט.

ברור כי מדובר נקודה מאוד משמעותית שאי אפשר להתעלם ממנה. כי אם אתם בוחרים לטפל בהורים שלכם בעזרת מטפל סיעודי אתם גם רוצים להיות רגועים כי ההורה המבוגר אכן יקבל את הטיפול הכי נכון והכי טוב עבורו בלי שיהיו חלליה מקרין של התעללות.

הקשיש מדווח

אז האמת שיש הרבה מאוד קשישים שיכולים בהחלט לדווח על מהות הטיפול והם גם יכולים לספר לילדים על מעלליהם של המטפל שלהם. כי לא כל קשיש הוא גם לוקה באלצהיימר או בבעיות מנטליות אחרות. אך יש מקרין שהקשיש פשוט יחשוש לספר פן יאונה לו הוא גם לא רוצה להטריד את ילדיו או לגרום להם לחששות ועל כן הוא לא מדווח דבר. 

מסיבה זו אנחנו כל כך ממליצים לפנות אך ורק אל חברות מוכרות כמו Helpbook שיש להם את השליטה על המטפלות העובדות תחתן והן יכולות להבטיח כי הטיפול שיקבל האדם הקשיש יהיה אכן טיפול הכי טוב, טיפול הכי מקצועי וטיפול בלי כל חשש לאלימות חלילה.

כתוב/כתבי תגובה