טיפול טבעי בבלוטת התריס

טיפול טבעי בבלוטת התריס

בלוטת התריס נחשבת לאחת הבלוטות החשובות ביותר בגוף שלנו. מדובר על בלוטה שיכולה להשפיע על מגוון רחב של מצבים שונים, החל מקושי לרדת במשקל ועד לקושי לעלות במשקל, דופק מהיר ודפיקות לב, נשירת שיער, הזעות לילה, אינסומניה, דיכאון ועוד. אנשים רבים סובלים מתופעות אלו ועוד רבות אחרות, אך הם אינם מקשרים בינן לבין בעיות בבלוטת התריס שלהם. ברוב הפעמים, רופא המשפחה יכול להפנות את המטופל לבדיקת דם הבודקת גם את תפקודי בלוטת התריס, אך פעמים רבות הבדיקה יוצאת תקינה למרות שישנה בעיה בעבודת הבלוטה. לכן חשוב להגיע לאיש מקצוע שמתמחה ספציפית בתחום של איזון או טיפול טבעי בבלוטת התריס, במטרה לרדת לשורש הבעיה.

טיפול טבעי בבלוטת התריס – נקודות חשובות שכדאי לדעת

כאמור, בלוטת התריס הינה חלק מהותי מהגוף שלנו, לכן כל בעיה בפעילות הבלוטה עלולה להוביל לתופעות לוואי לא נעימות במיוחד. למשל, אנשים רבים סובלים מתחושה של דיכאון, חוסר אנרגיה, כאבי ראש, נשירת שיער וכדומה, אך הם אינם מבינים כי בעצם מדובר על תסמינים של תת פעילות של בלוטת התריס. לעומת זאת, אנשים אחרים סובלים מקשיי שינה, הזעות לילה, דופק מהיר ודפיקות לב חזקות, אנשים אלו סובלים למעשה מפעילות יתר של בלוטת התריס. בשני המקרים חשוב לטפל בבעיה, היות וחוסר טיפול מתאים עלול להחמיר את הסימפטומים. אך טיפול בבלוטת התריס שהוא טבעי יכול לפתור את הבעיה מהשורש, דבר שיגרום לאיזון הפעילות של בלוטת התריס ולתחושה כללית טובה יותר.

לסיכום, טיפול טבעי בבלוטת התריס יכול לשפר את איכות החיים. הטיפול מאפשר לאזן את ההורמונים הגבריים וההורמונים הנשיים, לחזק את בלוטת האדרנל שתומכת בבלוטת התריס ולייצב את מערכת העיכול שקשורה גם כן לפעילות של בלוטת התריס.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ זוגי ברחובות
ייעוץ זוגי הוא דבר שהפך להיות די פופולרי בעולם המודרני, למרות שלא תמיד כך היה. בעבר זוגות חששו להגיד...
קרא עוד »
יול 07, 2022
איך דילדו יכול לשפר את חיי המין
בכל הנוגע לאביזרי מין - דילדו נחשב מבין האביזרים הבסיסיים ביותר ואפשר למצוא אותו בכל שידת מגירות של...
קרא עוד »
ספט 10, 2021
איך בוחרים מכשיר עיסוי לכפות רגליים?
מכשירי העיסוי שכבשו את עולם העיסוי והמסאז'ים מציע היום הרבה יותר אפשרויות ומגוון גדול של עיסויים שלא...
קרא עוד »
אפר 19, 2021