טיפולי PRP – תועלת מוכחת למניעת התקרחות

טיפולי PRP

עבור רבים טיפולי PRP משיגים תועלת מרשימה במיוחד וזאת כאשר מדובר על מניעת התקרחות, החזרה זקיקי השערות למצבם התקין וזאת לצד עיבוי השערות ועידוד הצמיחה. הסיבה לכך זה העובדה כי מדובר בפלסמה אשר כוללת כמות של פי 5-7 יותר חומרי גדילה ביחס לאלו שמצויים בדם, כך שהזרקה של הפלסמה משפיעה בצורה מאוד משמעותית על המטופלים.

שיפור משמעותי של עובי השערות

עקב התועלת הרבה של טיפולי PRP שבאה לידי ביטוי בעקבות הריכוז הגבוהה של החומרים המעשירים וחומרי הגדילה, תוכלו לראות כי טיפול כזה צפוי להביא לשינוי משמעותי בעובי השערות ותוך פרק זמן קצר מאוד באופן יחסי. כך למשל, רבים מעידים כי לאחר שניים או שלושה טיפולים הם כבר הבחינו בשינוי עצום בכל הנוגע למצב של השיער שלהם. דבר שבוודאי תרצו לקחת בחשבון כאשר אתם חושבים לעבור טיפול מסוג זה.

בחנו בעצמכם תמונות לפני ואחרי

אם תרצו לדעת טוב יותר מהי התועלת של טיפולי PRP, דעו לכם כי תוכלו למצוא היום לא מעט תמונות לפני ואחרי אשר מוצגות לראווה על ידי קליניקות מובילות שונות. כך כל אחד מכם יוכל לדעת בבירור כי הוא משיג את המענה הרצוי מבחינתו בכל הנוגע לטיפול כזה או אחר שהוא בוחר בו. הרי בוודאי תרצו לדעת לקראת מה אתם הולכים.

היוועצו בנוגע לכל סוגי הטיפולים האפשריים

על מנת לדעת טוב יותר כי אתם בוחרים בטיפול לשער שבאמת מתאים לכם, יהיה רצוי להתייעץ עם הרופא (לחצו כאןולשמוע על כל האפשרויות הקיימות. בין אם מדובר על תרופות, תכשיר לשיער, טיפול בלייזר או תוספים, חשוב להבין מה ניתן לעשות ולפעול בצורה ממוקדת שתועיל במקרה שלכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מייבש ידיים ומסכות פנים: למה אנחנו זקוקים להם היום בתקופת הקורונה?
לפני מספר חודשים, נגיף הקורונה התפרץ בישראל, ובלי ששמנו לב הוא שינה את חיינו מקצה לקצה, הוביל לגל...
קרא עוד »
יול 08, 2020
ציוד עזרה ראשונה
ציוד עזרה ראשונה הוא מהדברים החשובים ביותר שכדאי שיהיו לכם ברכב, בבית או במקום העבודה. מה עוד אתם...
קרא עוד »
אוק 31, 2021
המצפן האורתופדי: נווט את הדרך שלך למומחה הנכון
בחירת אורטופד או מומחה היא החלטה מכרעת שיכולה להשפיע באופן משמעותי על בריאותכם ואיכות החיים שלכם....
קרא עוד »
נוב 01, 2023