יישור שיניים שקוף – סוגים

יישור שיניים הוא ענף ברפואת שיניים העוסק בטיפול בשיניים. זהו תחום מורכב מאוד, ומסיבה זו הוא התפתח לדיסציפלינה טכנית ביותר.

ביישור שיניים, ישנם מספר סוגים של פלטות המשמשות לטיפול בסוגים שונים של שיניים. ניתן לייצר פלטות אלו בחומרים ובאורכים שונים. חומרים אלה כוללים פלסטיק, מתכת, קרמיקה ומתכות כמו טיטניום או נירוסטה. ניתן לייצר פלטה בצורות שונות כגון עגולות או מרובעות כדי להתאים יותר לפה שלך.

כדי ליצור את הפלטות הללו, הכנת השיניים מתבצעת לפני תחילת עבודת השיניים בפועל על השיניים על ידי שימוש בכלים מיוחדים הנקראים מושכי שורשים המשמשים לשליפה של כל השורשים בבת אחת, כך שהם יתחברו כראוי לאחר קיבועם למקומם על ידי צוות רופאי שיניים. תהליך זה לוקח זמן ואנשים רבים אינם יכולים להרשות לעצמם טיפול מסוג זה כי אין להם מספיק כסף עבורו. 

יישור שיניים הוא תחום חשוב ביותר ברפואת שיניים. זהו ענף בכירורגיית שיניים העוסק בצמיחה והתפתחות של שיניים. טיפול אורתודונטי כרוך בידע ומיומנות טכנית רבה, כמו גם הבנה באנטומיה, פיזיולוגיה וביומכניקה.

לקריאה אודות יישור שיניים מהיר https://drhacohen.co.il/fast-teeth-straightening/

מה זה יישור שיניים שקוף? 

יישור שיניים שקוף הוא סוג חדש של יישור שיניים, שמטרתו לסייע למטופלים להשיג את מטרותיהם.

יישור שיניים שקוף מטרתו לעזור למטופלים להשיג את מטרותיהם על ידי מתן הכלים הדרושים לשם כך. זה עושה זאת על ידי מתן מידע שקוף על המצב הנוכחי של הפה והשיניים של המטופל, ולאחר מכן נותן למטופלים דרך להתקדם בטיפול שלהם.

זה גם מספק כלים המאפשרים למטופלים לעקוב אחר ההתקדמות שלהם לאורך זמן, כמו גם לתת להם גישה למשאבים למידע נוסף על איך הם יכולים לשפר את תוכנית הטיפול שלהם.

יישור שיניים הוא מקצוע הכרוך בהתמודדות עם יישור השיניים והמבנים הסובבים אותן. זה נעשה כדי למנוע או לתקן חוסר יישור שיניים. למידע נוסף מרפאת ד"ר הכהן

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו טיפול כריתת לולאה?
אם אובחן אצלך גידול טרום סרטני  בצוואר הרחם, טיפול כריתת לולאה יהווה הן את האבחון עצמו והן את הטיפול...
קרא עוד »
אפר 11, 2021
איך להיפטר ממחשבות מטרידות?
מחשבות מטרידות הן מפגע של ממש. הן פוגעות בחייו של האדם ומפריעות לו לנהל את יומו ואת חייו באופן הרצוי...
קרא עוד »
פבר 05, 2019
אספקטים חשובים בניהול קליניקה
ניהול קליניקה הוא משימה לא פשוטה, הדורשת לא מעט סדר, ארגון ותכנון. לכאורה נראה כי הדברים פשוטים, היות...
קרא עוד »
ינו 04, 2020