כדורי דיאטה – כן או לא?

למי מתאימים אופני הרים זנב קשיח ולמי פחות?

הסטטיסטיקה אמרה את דברה וכך המון אנשים שסובלים ממשקל עודף מחפשים את פתרון הזהב אבל לא תמיד מוצאים. אם כל זה נשמע לכם מוכר וגם אתם סובלים מעודף משקל הגיע הזמן לחקור את הבעיה ולברור אחת ולתמיד, האם כדורי הרזיה אכן נכונים בדיאטה ואיך הם יכולים ללוות אתכם בתהליך מוצלח, מבוקר ובעיקר בפיקוח רופא?  בכדי שגם אתם תעשו את זה נכון הנה כמה דרכים לרדת במשקל ולשמור על התוצאות לטווח הארוך.

ירידה במשקל באמצעות כדורי דיאטה?

כדורי דיאטה יכולים בהחלט לסייע לכם לרדת במשקל בכל מיני צורות ובפרט אם הbmi   שלכם גבוה מהרגיל ועלול לסכן את בריאותכם. כפי שהבנתם, מי שסובל ממשקל עודף לעיתים חשוב כי אם יוותר על סוכרים, יספור נקודות או יעשה דיאטה מותאמת דם יצליח על כל המשתמע מכך. האם זה נכון לחשוב כך? מסתמן כי לא מספיק להשתמש רק באבקות כאלה ואחרות אלא להבין את משמעות השינוי, להירתם אליו ולצידו לשמור על תזונה רוויות ויטמינים ופעילות גופנית כ4 פעמים בשבוע. אז כשאין פתרונות קסם וקיצורי דרך, ההתמדה היא שם המילה ולצידה גם כדורי דיאטה שיכולים לווסת את תחושת התאבון ולסייע לכם להצליח את התהליך הזה שנקרא דיאטה.

כדורי הרזיה לצרכי וויסות התאבון

השימושים של כדורי דיאטה בשוק הפתוח הם רבים ומגוונים, יש כדורים ללא מרשם רפואי ויש שידרשו מכם להשיג מרשם. הכי חשוב הוא לבחור כדורים שמתאימים לכם ולא יזיקו יותר מאשר יועילו וכאן נדרשת התערבות של רוקח מוסמך או רופא שיכול להמליץ על תוספים או כדורים שהם בגדר תרומה ולא גרעון לתהליך עצמו. כדורי ההרזיה הנבחרים יפעלו על העיכול של המזון, יאטו וחלקם יהיו אחראים גם על וויסות תקין של רמת הסוכר בדם (הדלק המטבולי של הגוף). כמו כן נוכח שילובים של הכדורים תוכלו גם אתם לא רק לחוש את תחושת השובע אלא גם לסמן את תחושת החיוניות וכך להמשיך ולצרוך כמויות קטנות של מזון – דבר שיוביל בסופו של דבר למאזן שלילי במזון המוכנס אל הגוף ובסופו של דבר ירידה תקינה במשקל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
SEBOCALM
חלק זה עוסק בקרם לחות לעור SEBOCALM. זהו קרם חדשני שניתן למרוח על הפנים כדי להעניק לו מראה צעיר. קרמי...
קרא עוד »
אוג 28, 2022
מהו חוק סיעודי? מי נחשב סיעודי?
קשיש שנמצא במצב קוגניטיבי ופיזי שבו הוא לא מסוגל לבצע פעולות שגרתיות בכוחות עצמו ועבר את מבחן...
קרא עוד »
פבר 28, 2021
טיפול בכינים – 5 שיטות שאשכרה עובדות!
איך משמידים כינים? כולם יודעים כמה נושא הכינים הוא נושא מתסכל כאשר הוא נכנס אליך הביתה. מהרגע שקלטתם...
קרא עוד »
אוק 20, 2019