הצרת הקפים

הצרת הקפים

זהו שאפשר להצליח להשיג את היעד הנכסף הזה, להפחית ממשקל הגוף ולהצר היקפים. אמנם מדובר על תהליך מורכב ותובעני. אבל מי שעבר את הדרך הזו והצליח להשיג את המטרה ממליץ בחום. זו ההרגשה הטובה, הסיפוק, ומעל הכול – התחושה הטובה כאשר עומדים מול המראה ונהנים מהמראה המשתקף.

כיצד מצרים היקפים?

כדי להצליח להצר היקפים יש לבצע שלבים שונים. לכל אחד מהם השפעה על הממדים שלנו ועל מידות הבגדים שיתאימו לנו.

  • תזונה – האוכל שאנחנו אוכלים הם מרכיב מרכזי בהיקפי הגוף שלנו. יש משמעות הן לכמויות המזון והן לסוג האוכל. אלו שמרבים לאכול ירקות וחלבונים דלי שומן ייהנו ממשקל נמוך. ואילו אלו שמרבים לנשנש ולאכול פחמימות ימצאו את עצמם בגרסת XL… לגמרי לא מוצלח. חשוב לקבל הנחיות מדויקות לתפריט יומי מתאים אשר יאפשר לנו לשבוע, אך מנגד ימנע עלייה במשקל.
  • פעילות גופנית – הפעילות הגופנית כידוע לכולנו, משפיע על תהליכי חילוף החומרים בגופנו. כמו כן הפעילות מעצבת את הגוף. אכן, בעזרת פעילות גופנית מתאימה ניתן להשיל משקל עודף, להצר היקפים ולהשיג את המטרה.
  • המסת שומן – גם לאחר שני השלבים הראשונים יש אנשים רבים שעדיין לא מרוצים מהתוצאה. פעמים זה בגלל שהם לא מצליחים להתמיד. אך לעיתים יש צורך לבצע פעולה נוספת שתעזור לנו להשיל תאי שומן עקשניים – אלו שלא מוכנים לרדת באמצעים הרגילים. המענה לתאי שומן אלו הוא טיפול המסת שומן.

מהו טיפול המסת שומן?

טיפול המסת שומן הינו טיפול אשר מטרתו לפרק את תאי השומן העקשניים. איך זה מתבצע? תאי שומן הם תאים שרגישים לקור. כך שכאשר חושפים אותם לקור בטמפרטורה מסוימת התאים פשוט מתים. כאשר התאים מתים הם מתחילים תהליך פירוק טבעי. תהליך הפירוק מתבצע במהלך השבועות הסמוכים לטיפול. כך שתוצאת הטיפול אינה מורגשת מיד לאחר הטיפול. יעברו עוד ימים עד שתגלו כי הנה, המטרה הושגה ותאי השומן אכן נעלמו כלא היו. הטיפול הינו בטוח ויעיל, רבים עברו אותו והם ממליצים בחום. תאי השומן נעלמו והם נהנים מגזרה מחמיאה ומראה נהדר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
3 דרכים לחזק דימוי גוף נמוך
לא מעט נשים בישראל אינן מרגישות שלמות עם המראה החיצוני שלהן ועם הגוף שלהן בפרט. מאבק זה בדימוי העצמי...
קרא עוד »
אוג 16, 2020
קנאביס רפואי בהרצליה והסביבה
קנאביס רפואי, הידוע גם בשם מריחואנה רפואית, מתייחס לשימוש בקנאביס ובתרכובות המרכיבות אותו, כגון...
קרא עוד »
מאי 04, 2023
איך לעבור השתלת שיניים ולהשאר בחיים
הליך השתלת שיניים יכול להיות מעט מפחיד עבור לא מעט אנשים. אם אתם מעוניינים לעבור הליך כזה ויש לכם קצת...
קרא עוד »
יונ 17, 2021