3 דרכים לחזק דימוי גוף נמוך

דימוי גוף נמוך

לא מעט נשים בישראל אינן מרגישות שלמות עם המראה החיצוני שלהן ועם הגוף שלהן בפרט. מאבק זה בדימוי העצמי יכול להימשך שנים ארוכות ולהשפיע באופן ישיר על כל החיים החברתיים שלנו. לכן, חשוב לדעת כיצד להתמודד נכון עם דימוי גוף נמוך, מהן הדרכים הטובות ביותר להתגברות על הבעיה גם ללא שינוי מראה הגוף כלל וכמובן איך ניתן להתחיל לייצר ביטחון עצמי והשלמה עצמית שיביאו לשינוי ניכר ומשמעותי בניהול אורח החיים החברתי שלנו. כיום ישנן דרכים רבות להתמודדות עם דימוי גוף נמוך כאשר הראשונה והשכיחה ביותר היא פשוט לשנות אותו. לעיתים הבעיה תיפתר על ידי שילוב מספר שעות שבועיות של פעילות ספורטיבית והקפדה על תזונה נכונה ומאוזנת. 

שינוי מראה הגוף אינו הפתרון הבלעדי

חשוב להדגיש ולומר כי פתרון זה אינו הפתרון הטוב והמוצלח ביותר. לא מעט נשים ממשיכות להרגיש דימוי גוף נמוך גם לאחר שהצליחו לשנות את מראה גופן.  מעבר לכך, ישנם נשים רבות שלא מצליחות לשנות בקלות את מראה גופן או שמצליחות לשנותו אך לא די על מנת להיות שביעות רצון ושלמות עם מראה הגוף שלהן. לכן, חשוב להכיר דרכי התמודדות נוספות אשר כלל לא קשורות לשינוי מראה הגוף וצורתו. דרך נוספת עוסקת בפסיכולוגיה החיובית של חוסר דימוי הגוף. בעזרת השלמה פנימית עמוקה הנובעת מפסיכולוגיה חיובית ניתן להגיע לגמישות מחשבתית וקבלת השונות הטבעית שבגופנו בצורה שלמה לחלוטין. 

השלמה פנימית הנובעת מגמישות מחשבתית נכונה 

שיטה זו נחשבת למוצלחת וליעילה ביותר בשל העובדה הפשוטה כי השלמה עם דימוי הגוף הינה התמודדות וטילו שינוי מראה הגוף הינו בריחה מההתמודדות. כלומר, התמודדות תביא למצב שלם לחלוטין גם אם הגוף לא ישתנה כלל ואילו שינוי הגוף בדרך אל ההשלמה מחייב את השינוי.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר MySwitch!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין נזיקין – כך הוא מסייע
עורך דין נזיקין הוא מי שמטפל במקרים בהם נגרם לנפגע עבירה או פציעה נזקים, כגון כאב וסבל. עורכי דין...
קרא עוד »
דצמ 19, 2022
טבעוניים נהנים יותר – מנות טבעוניות שלא תשכחו לאירוח מנצח
מי אמר שהגבלות במזון אמורים לגרום לנו לוותר על אוכל טעים וטוב? לפעמים ההיפך הוא הנכון – ההגבלה יוצרת...
קרא עוד »
יול 12, 2020
בדיקת EMG
בדיקת EMG מיועדת למגוון בעיות קליניות בשורשי עצבי חוט השדרה, העצבים ההיקפיים, מעבר עצב- שריר ושרירי...
קרא עוד »
ספט 06, 2020