פתרונות ספיגה למבוגרים

העלייה בתוחלת החיים והעובדה שהרפואה מתקדמת, מעלה לפעמים אתגרים. עבור אלה המתמודדים בגיל מבוגר עם בריחת שתן, קושי להגיע לשירותים בשל נכות או מחלה, חשוב להכיר את הפתרונות הבאים. פתרונות ספיגה למבוגרים – זה לא רק חיתולים בלבד. 

תחתוני ספיגה 

הסוג הראשון של פתרונות ספיגה למבוגרים שכדאי להכיר אלה הם תחתוני הספיגה. שימו לב שניתן להשיג גזרות שמתאימות לנשים וגזרות שונות שמתאימות לגברים. ניתן לבחור גזרה נמוכה יחסית או גבוהה יותר, על פי צרכי המשתמש או המשתמשת. הנוחות של הפתרון הזה גבוהה ביותר וזה מתאים לספיגה לבחירת שתן מזדמנת או לדליפות שתן ברמה נמוכה וכמות קטנה. 

מכנסונים אלסטיים סופגים 

סוג נוסף של פתרונות ספיגה למבוגרים מגיע בגזרה של מכנסון אלסטי. מדובר בפתרון נמתח וגמיש למדי, בעל כושר ספיגה מוצלח שמתאים גם למבוגרים פעילים ואקטיביים. זהו פתרון שיכול להתאים לדוגמא לאנשים שסובלים מדליפת שתן במאמץ או מאלה שחוששים מבריחת שתן שקורית מפעם לפעם. זהו פתרון נוח מאוד וכמו תחתוני ספיגה, משתלב היטב מתחת לבגדי היום יום ולא ניתן להבחין בו. 

תחתוני ספיגה משופרים מונעי ריחות 

הסוג הבא של תחתוני ספיגה מיוצר בצורה קצת שונה. הם משופרים מבחינה זאת שהם יכולים לספוג ולכלוא כמות כפולה ולפעמים אף יותר לעומת תחתוני ספיגה רגילים. הם מתאימים לדליפה מוגברת ויכולים להכיל חומרים סופגים שגם מנטרלים את הריחות, תוך כדי אוורור של האזור וללא תחושת רטיבות. 

חיתולי מבוגרים 

הפתרון הבא במסגרת פתרונות ספיגה למבוגרים הינו חיתולים למבוגרים. זהו הפתרון שמיועד לספיגה המוגברת ביותר וכן לשימוש בלילה. מתאים לאנשים הזקוקים לכיסא גלגלים, למוגבלי ניידות, לקשישים במצב סיעודי או מחלימי ניתוח, ששוהים חלק ניכר מהיום במיטה. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לעבור השתלת שיניים ולהשאר בחיים
הליך השתלת שיניים יכול להיות מעט מפחיד עבור לא מעט אנשים. אם אתם מעוניינים לעבור הליך כזה ויש לכם קצת...
קרא עוד »
יונ 17, 2021
מה מיוחד בשוק לוינסקי בתל אביב
שוק לווינסקי בתל אביב הוא אחד משווקי הפרחים והצמחים המפורסמים ביותר בעיר ובאף ברחבי הארץ. השוק ממוקם...
קרא עוד »
ספט 27, 2023
למה מומלץ לקחת את תוסף התזונה קולגן כבר בגיל 30?
קולגן הוא אחד מתוספי התזונה החשובים ביותר שאתם יכולים לצרוך לטובת מערכות הגוף שלכם. הקולגן הוא חלבון...
קרא עוד »
פבר 06, 2020