הכירו את מכון חיבורים – מומחים לטיפול בחרדות

הכירו את מכון חיבורים – מומחים לטיפול בחרדות

כל הופעה של חרדה ובעיקר התקפי חרדה מחייבת קבלת טיפול, וזאת בשל ההשפעה הניכרת של התקפי החרדה על איכות החיים. מהם הטיפולים אשר ניתנים בעבור התקפי חרדה? להלן כל המידע.

התקפי חרדה – התקפים נפוצים אשר עשויים להופיע בכל שלב בחיים

הופעה של התקפי חרדה הפכה לאחת מבעיות הנפש המשמעותיות ביותר של המאה ה 21, וזאת בשל העובדה כי מדי שנה מאובחנים בישראל כמו גם בעולם עשרות אלפי בני אדם אשר סובלים מחרדה. ישנם סוגים שונים של חרדות אשר כוללים חרדה חברתית, חרדה קיומית, ואצל כל אדם החרדה מתבטאת באמצעות התקפים אשר עשויים להחריף עם הזמן, במידה והם אינם מטופלים. התקף חרדה נמשך לרוב כמספר דקות, והוא עשוי להשתנות מבחינת התכיפות אצל כל אחד באופן אינדיווידואלי. התקפי חרדה מתבטאים הן מבחינה התחושה הפיזית והן מבחינה תחושה נפשית, כאשר התקף עשוי לגרום אפילו לפנייה למיון, וזאת כחלק מהתחושה של התקף לב או מועקה באזור בית החזה. בנוסף, התקף חרדה מתבטא בזיעה קרה, מחשבות טורדניות וכן חשש מהעתיד, ולכן חשוב לטפל באמצעות מכון מוביל אשר ידע לספק את הכלים המתאימים לצורך טיפול.

כיצד ניתן לטפל בהתקפי חרדה?

השליטה על חרדה ניתנת באמצעות כלים מקצועיים אשר אותם מעניקים צוותים מומחים לתחום, כמו עם צוות המומחים של חיבורים. כל זאת על מנת להוביל למצב שבו החרדה איננה משתלטת על החיים,אלא אנו מצליחים לשלוט עליה בעצמנו. כחלק משיטת טיפול חדשנית CBT המבוססת על רכישת כלים ושינוי דפוס המחשבה ניתן לנהל שגרת חיים נורמטיבית, ובכך להפחית עד להעלים לחלוטין את התקפי החרדה. בטיפול מתמחים הצוות המקצועי של מרכז חיבורים אשר נחשב למרכז המוביל בישראל בתחום הטיפול בהתקפי חרדה, וזאת לאור צוות מיומן אשר מורכב מפסיכולוגים בעלי תואר ראשון ושני אשר התמחו בתחום בארץ ובעולם בתחום, ומשום כך הצליחו לספק לרבבות ישראלים מערכת תמיכה וסיוע לצורך טיפול בהתקפי חרדה. סובלים מהתקפי חרדה ולא יודעים מה לעשות? פנו עוד היום לנציגי מכון חיבורים לצורך תיאום פגישת ייעוץ ראשונית, ללא עלות.

כתוב/כתבי תגובה