הסרת משקפיים בלייזר – למה אתם חייבים לעשות את הניתוח

הסרת משקפיים בלייזר – למה אתם חייבים לעשות את הניתוח

בעשורים האחרונים, יותר ויותר אנשים מגלים שהם יכולים לשפר את איכות החיים שלהם באמצעות ניתוח הסרת משקפיים. ניתוח זה שפותח לאחר מחקר מעמיק: מהווה השיטה המוצלחת והבטוחה ביותר לחזק את הראייה ובכך להפטר מהמשקפיים. אבל מה כולל הניתוח ומדוע זה כדאי? כל הפרטים בהמשך.

כיום כבר רבים יודעים כי הסרת משקפיים בלייזר יכולה לשפר מאד את איכות חייהם כמו גם את הראייה – מה שעוזר מלכתחילה להפטר מהמשקפיים, בדקו עוד בנושא. משקפיים הלוא הן זוג עדשות גדולות שמעיבות על הפנים הפכו עבור רבים לפריט אופנה, בעוד שעבור לא מעט אנשים: מדובר בהפרעה לאורח החיים. לכן רבים פונים למומחים על מנת להסיר אותן. 

מה זה הסרת משקפיים?

שיטה זאת היא טכנולוגיה מתקדמת שכוללת ניתוח שבו משפרים את הראייה באופן משמעותי. הניתוח מתבצע באמצעות חיתוך קטנטן של קרנית העין ובכך משפר את הראייה. בכל הנוגע לשיטה, יש שתי שיטות עיקריות להסרת משקפיים. האחת נעשית עם תיקון הראיה בחלק החיצוני של הקרנית ללא תהליכים כירורגיים. בעוד ששיטת הלייזר מספקת שיפור ראייה באמצעות מומחי קרנית שעוסקים בחיתוך קטן עם קרן הלייזר – מה שעוזר לכייל את הקרנית ומכאן לשפר את הראייה.

חשוב לדעת כי ניתוח כזה נעשה רק לאחר בדיקה מקיפה של אופטומטריסט שמטרתה לאבחן את המנותח לפני הניתוח ולוודא כי הוא מתאים לפרוצדורה. בזמן הבדיקה יעשה מיפוי קרנית, מדידת עובי הקרנית תוך מילוי שאלון בריאות באמצעותו ניתן יהיה להתאים את הניתוח. לכן יש לבחור במומחים בניתוחי לייזר שמקפידים על כול התהליך. 

> מידע מקצועי נוסף גם בלינק https://www.americanlaser.co.il/laser-glasses-removal

מדוע כדאי לבצע ניתוח לייזר?

אם תבחרו בשיטה אחת מבין השתיים – תוכלו להפטר לתמיד מן המשקפיים. תוכלו להציג את עינכם היפות לכול דורש, להתאפר בכיף, ולהנות מהרכבת משקפי שמש ללא צורך במשקפי שמש אופטיים. עוד אפשר להנות מיותר פעילויות ספורטיביות כמו צלילה או משחק כדורסל ללא משקפיים מיוחדים, בעוד שעם הטכנולוגיה המתקדמת – רבים יכולים לשנות את חייהם מן הקצה אל הקצה. 

 

כתוב/כתבי תגובה