כך תבחרי נעליים שלא יזיקו לרגלייך

כך תבחרי נעליים שלא יזיקו לרגלייך

בדיוק כמו בסיפור סינדרלה, הנעל שלך צריכה לשבת בצורה מושלמת על כף הרגל. כיצד תוכלי לבחור נעליים שלא יזיקו אך גם יהיו שיקיות? להלן הפרטים.

רכישת נעליים: צעד אחר צעד עד להתאמה המושלמת

תהליך רכישה של נעל הוא תהליך מדויק אשר צריך להתבצע בהתאמה מושלמת לכף הרגל. למעשה, רבות מאיתנו עושות טעות ומחליטות לבצע רכישה של נעל שאינה מתאימה, וכתוצאה מכך נוצרים חתכים, יבלות ולעתים גם התנפחות של הרגל וכן כאבי גב וברכיים. כאשר מדובר על נעליים שטוחות נוחות, מומלץ לבצע את תהליך הרכישה דרך חברה מקצועית ואמינה אשר משתמשת בחומרי גלם איכותיים, כחלק בלתי נפרד מתהליך הרכישה של נעל.

מדוע רכישה של נעליים דרך חברה מקצועית היא הדרך הטובה ביותר לבחירת הנעל המושלמת?

למעשה, נעל שטוחה ואיכותית יכולה לסייע לא רק ליציבה שלך אלא גם לשהייה ממושכת עם הנעליים. עדיף להגיע לחנות פיזית ולבצע מדידה של כף הרגל, וזאת בכדי לבחון את מידת ההתאמה וכן להתנסות בהליכה עם הנעליים עוד בחנות עצמה. לרוב, מומלץ לקחת מרווח של חצי סנטימטר, כך שיהיה מרווח נכון בין כף הרגל ואצבעות הרגליים. נעל אשר יושבת בצורה צפופה מדי עלולה להוביל לבעיות בריאותיות לטווח הרחוק כמו בעיות גב אוב ברכיים, ולכן מדידה מדויקת של הרגל באמצעות סרגל וכן בחינת המידות מהווה דרך מצוינת להתאמה מושלמת ומדויקת.

כיצד מודדים את כף הרגל בצורה נכונה בהזמנה אונליין?

כנשים, אנו נוטות להיצמד לאותה מידת הנעליים. הדבר בא לידי ביטוי בעיקר כאשר מבצעים רכישה של נעליים באינטרנט, וזאת בהתאם לסרגל המידות האירופאי אשר מופיע בסמוך לדגם. אולם, חשוב לזכור כי לכל נעל יש את המידה שלה ולכן לעתים נידרש לבצע רכישה של נעל במידה אחת יותר או פחות. הדרך הטובה ביותר למדוד את כף הרגל היא קלה ופשוטה: הניחי את כף הרגל על נייר, וסמני את הנקודה של תחילת העקב עד הנקודה של הבוהן. לאחר מכן, יש למדוד באמצעות סרגל את הסימון ולעגל כלפי מעלה, לחצי סנטימטר. בכך, ניתן להבטיח כי ההזמנה של הנעל תתבצע בצורה נכונה ובהתאם למידות המדויקות. לסיכום, ככל שתפקידי לבצע מדידה של כף הרגל כמו גם לבצע את הרכישה דרך חברה מקצועית כך תהליך הבחירה יתבצע על הצד הטוב ביותר, בין אם מדובר בנעל שטוחה או בנעלי עקב.

כתוב/כתבי תגובה