6 טיפים לבחירת נעל ספורט שתשמור על הבריאות שלכם

כשאתם קונים נעליים אתם בוודאי רוצים שהם יהיו יותר קשורים לאופנה – תרצו גם על הדרך לשקול לתפקד ולשמור על כפות הרגליים שלכם במצב טוב. 6 הטיפים האלה, יכולים לעזור לכם לבחור את הנעליים הנכונות:

6 טיפים לבחירת נעל ספורט שתשמור על הבריאות שלכם 

  1. קחו איתכם עקבות של כף הרגל שלכם בעת קניית נעל בריאות. הניחו את כל הנעליים שאתם חושבים שתוכלו לקנות על גבי העקבות. אם הנעל צרה יותר או קצרה מהעקבות, אל תנסו אפילו לקחת אותה.

 

  1. קנו נעליים בשעות אחר הצהריים – כף הרגל שלכם מתרחבת באופן טבעי תוך שימוש במהלך היום. זו אחת החלטות שיכולות להיות קריטיות לאופן בו תרגישו בזמן ההליכה.

 

  1. לבשו את אותו סוג גרביים לחנות שאתם מתכוון ללבוש עם הנעליים. זה ייתן לכם את האינדיקציה הנכונה באשר לנוחות איתם תלכו ברוב הזמן.

 

  1. העזרו באיש מכירות בשתי כפות הרגליים – ומדדו בכל פעם שאתם קונים נעליים חדשות. שינוי רגליים עם הגיל, לעתים קרובות הם גדלים ורחבים יותר. אם רגל אחת גדולה מהשנייה, קנו מידה שמתאימה לכף הרגל הגדולה יותר.
    מוזמנים למצוא נעלי ספורט לגברים באתר יורו ספורט!

 

  1. לחצו בעדינות על החלק העליון של הנעל כדי לוודא שיש לכם שטח של כחצי סנטימטר בין הבוהן הארוכה ביותר לקצה הנעל. זה ייתן לכם מספיק מקום לכף הרגל שלכם להתקדם קדימה בזמן שאתם הולכים.

 

  1. הסתובבו עם הנעליים כדי לקבוע האם הם נוחים. האם יש מספיק מקום בכדורי הרגליים? האם העקבים משתלבים היטב, או שהם צובטים או מחליקים? אל תיתנו טעם לתרץ שהנעליים רק צריכות להיות "שבורות". מצא נעליים שמתאימות מההתחלה.
    לחצו כאן כדי לרכוש את נעל הספורט המתאימה לכם!
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אלו התנאים שיקבעו שעברתם רשלנות רפואית
לא פעם אנשים שעברו טיפול רפואי שלא הצליח, סבורים שהרופאים נהגו באופן רשלני ועל כן הטיפול שלהם לא צלח....
קרא עוד »
נוב 17, 2019
שפעת – מה אנחנו יודעים ומהם התסמינים?
שפעת היא מחלה נגיפית שנגרמת על ידי נגיף בשם אינפלואנזה. הנגיף מוכר מאות שנים וידוע שכמו כל הנגיפים...
קרא עוד »
מרץ 02, 2021
בי פוזיטיב
היום זה כבר ידוע יותר מאשר אי פעם: אנשים רבים באוכלוסייה סובלים בשלבים שונים בחייהם מדיכאון. זה לא...
קרא עוד »
מאי 02, 2022