תביעת פיצויים לנזקי גוף – איך עושים את זה נכון?

תהליך הגשת תביעת נזקי גוף הוא מורכב למדי ויכול לקחת זמן רב. ניתן לחלק את תהליך הגשת התביעה בגין נזקי גוף לשלושה שלבים:
-בשלב הראשון, על התובעים להכין תביעה. תהליך זה יכול לכלול הצהרה בכתב על מהות התאונה או הפציעה. בנסיבות מסוימות, הצהרה זו עשויה להיות בידי גורם אחר או עורך הדין שלכם לכתוב עבורכם.
-השלב השני הוא נקיטת צעדים משפטיים על מנת לבקש פיצויים מהאחראים לפציעתכם. שלב זה כולל בדרך כלל נקיטת הליכים משפטיים נגד מי שהפר חוזה, רשלנות ו/או רשלנות תורמת בנוגע לפציעות שלכם או מוות. אם התיק ימשיך, שופט יקבל החלטה האם נגרם לכם עוול וכמה פיצויים עליכם לקבל.
-השלב האחרון הוא החלטה מה אחראי לנזקים, כאשר חלק מהקורבנות טוענים שצדדים שלישיים אשמים או שלא היו מודעים להתנהגות מסוכנת של אחרים במהלך מעשיהם.

כיצד מגישים תביעה?

תביעת נזקי גוף היא תהליך מורכב, ולכן חשוב שיהיה מומחה כמו עורך דין נזקי גוף לתאונות שיעזור לכם בהגשת טופס התביעה. יש למלא את הטפסים המתאימים ועליכם לוודא שהכל כתוב נכון לפני שליחתם להגשה. לאחר הגשת הטפסים תקבלו הנחיות היכן ומתי כדאי לקחת אותם אתכם לעיבוד. זה כולל דברים כמו אילו מסמכים יש לשלוח איתם, כמה זמן הם צריכים לקחת בעיבוד וכמה זמן הם צריכים לקחת לפני שהם מטופלים על ידי חברות ביטוח או סוכנויות אחרות כגון עורכי דין או בנקים. שווי הפיצוי הנפסק לנפגע בתיק נזקי גוף הוא ספציפי לסוג הפגיעות שהוא מקבל ולהשלכות הכספיות שהוא חווה. הדבר נקבע על פי גילו, נכותו וגורמים נוספים על סמך ראיות רפואיות. סכום הכסף ששולם ישתנה גם אם הוא נגרם מרשלנות או פזיזות.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צריכת אבקת חלבון – המדריך המלא
אנשים רבים צורכים אבקת חלבון. אבקת חלבון הפכה להיות תוסף חשוב לשוחרי הבריאות והכושר. אנשים רוכשים...
קרא עוד »
אוג 21, 2021
מארזי בריאות
אם יש משהו שהיום כולנו מקפידים עליו, זה נושא הבריאות. לכן ברור מדוע, אם אתם מחפשים מתנה שתהיה טובה...
קרא עוד »
מאי 20, 2022
למה מומלץ לקחת את תוסף התזונה קולגן כבר בגיל 30?
קולגן הוא אחד מתוספי התזונה החשובים ביותר שאתם יכולים לצרוך לטובת מערכות הגוף שלכם. הקולגן הוא חלבון...
קרא עוד »
פבר 06, 2020