ד"ר גלעד רבינא

ד"ר גלעד רבינא הוא רופא עיניים מוערך ומומחה לרשתית הידוע במומחיותו בתחום טיפוח העיניים. מתוך הבנה עמוקה של התפקיד החיוני לראייה בחיי היום-יום שלנו, ד"ר גלעד רבינא מחויב להעניק טיפולים יוצאי דופן ומותאמים אישית המעניקים עדיפות לשימור ושיפור בריאות הראייה.

טיפולים מגוונים

מונע על ידי תשוקה לעזור לאנשים להתגבר על אתגרי הראייה, ד"ר רבינא מתמחה בתחומי טיפול שונים שיש להם השפעה עמוקה על חיי המטופלים:

ניתוחי קטרקט: הבקיאות של ד"ר רבינא בניתוחי קטרקט, כולל טכניקות מתקדמות כמו ניתוחי קטרקט בסיוע לייזר, שינתה את הראייה של אינספור אנשים. על ידי הסרה מיומנת של העדשה העכורה והחלפתה בעדשה תוך עינית מלאכותית שקופה, הוא מחזיר את הבהירות וחדות הראייה, ומאפשר למטופלים לגלות מחדש את העולם עם ראייה משופרת.

זריקות תוך עיניות: כמומחה בעל שם לרשתית, ד"ר רבינא מכיר בתפקיד הקריטי של זריקות תוך עיניות בניהול הפרעות ברשתית. זריקות אלו בעלות ערך במיוחד למצבים הגורמים לירידה משמעותית בראייה. באמצעות בדיקות רשתית מדוקדקות ושימוש בטכנולוגיות הדמיה מתקדמות, כגון Optical Coherence Tomography (OCT), דואג ד"ר רבינא לאבחונים מדויקים ותוכניות טיפול בהתאם לצרכיו הספציפיים של כל מטופל.

ניתוחי רשתית (ויטרקטומי): מומחיותו של ד"ר רבינא משתרעת על ניתוחי רשתית מורכבים, בעיקר כריתת ויטרקטומיה. הליך כירורגי זה מסייע בטיפול במצבים כגון היפרדות רשתית, דימום זגוגית, חורים מקולריים, ממברנות רשתית ומתיחה של הזגוגית. ד"ר רבינא משתמש בטכניקות כירורגיות מתקדמות ובציוד חדיש כדי להשיג תוצאות יוצאות דופן, לשקם את בריאות הרשתית ולשפר או לשמר את תפקוד הראייה.

טיפול ומעקב אחר מחלות רשתית: תוך התמקדות בטיפול מקיף, ד"ר רבינא מצטיין בטיפול ובניטור מגוון רחב של מחלות רשתית, לרבות ניוון מקולרי הקשור לגיל, הבזקים בעיניים, רטינופתיה סוכרתית וחסימות כלי דם ברשתית. על ידי שמירה על ההתקדמות האחרונה בתחום, ד"ר רבינא מבטיח שמטופליו יקבלו את הטיפולים היעילים והחדשניים ביותר שיש. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אבחון עין עצלה – האם אפשר להציל אותה?
העיניים שלנו ממלאות תפקיד רב משמעות בחיים שלנו. ניתן לומר כי העיין הינה איבר חיוני וחשוב ביותר אשר...
קרא עוד »
פבר 10, 2020
טיפול בכעסים – 5 טיפים לטיפול נכון
כעס הוא רגש טבעי שכולנו חווים מעת לעת. עם זאת, ניהול כעסים בצורה בריאה ובונה חיונית לרווחתנו הכללית...
קרא עוד »
יול 13, 2023
תביעת ביטוח סיעודי – למה חשוב להשקיע בעו"ד מקצועי
לא מעט עורכי דין שאינם מספיק מקצועיים ומנוסים מציגים את עצמם ככאלה על מנת לקבל כל עבודה. אך חשוב לדעת...
קרא עוד »
נוב 25, 2020