מה זה ויאגרה גנרית ?

ויאגרה גנרית היא תרופה דרך הפה הנלקחת על ידי גברים כדי לעזור להם להשיג ולשמור על זקפה. זוהי תרופה נפוצה שנמצאת בשימוש במשך עשרות שנים.ניתן לקנות ויאגרה גנרית ללא מרשם והיא זמינה בצורות שונות, כגון טבליות, כמוסות ג'לטין, נוזל או אבקה.

ויאגרה גנרית היא תרופה המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה. הוא מכיל את אותו מרכיב פעיל כמו התרופה של המותג, אך הוא זול יותר ויש לו פחות תופעות לוואי. ויאגרה גנרית לא תעבוד כמו תרופות ממותגות מכיוון שהיא אינה מכילה מרכיבים נוספים או כימיקלים שנמצאים רק במותגים מסוימים. תופעות הלוואי של התרופה הגנרית כוללות כאב ראש, קלקול קיבה וסחרחורת. הגרסה הגנרית של ויאגרה מיוצרת על ידי חברת פייזר. , שנרכשה על ידי אלרגן במרץ 2012. החומר הפעיל בתרופת המותג הוא סילדנפיל. הגרסה הגנרית של ויאגרה מכילה את אותו מרכיב פעיל, אך אינה מכילה כימיקלים או מרכיבים נוספים. על פי המחקר, תרופות גנריות בדרך כלל זולות יותר מתרופות מותג, אך תופעות הלוואי והיעילות עשויות להשתנות. 

ויאגרה גנרית היא הצורה הגנרית של סילדנפיל ציטראט המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה אצל גברים. זוהי כמוסה כחולה ולבנה המכילה 50 מ"ג, 100 מ"ג או 200 מ"ג של סילדנפיל. מהן תופעות הלוואי האפשריות של ויאגרה גנרית? תופעות הלוואי השכיחות ביותר של ויאגרה כוללות כאבי ראש, הסמקה והפרעות עיכול. אלה נוטים יותר להתרחש בעת נטילת מינון גבוה של ויאגרה. תופעות לוואי אחרות עשויות לכלול ראייה מטושטשת, שינויים בראיית הצבע וסחרחורת קלה. 

הפופולריות של ויאגרה גנרית

ויאגרה גנרית קיימת כבר שנים רבות, אך רק לאחרונה היא הפכה לפופולרית ולשימוש נרחב. התרופה הפכה לפופולרית יותר מכיוון שהיא הוכחה כיעילה ובטוחה עבור רוב האנשים עם הפרעות זיקפה. תרופה יעילה אם היא עוזרת לך להשיג תוצאה צפויה, כגון הקלה על כאב או הרגשה טובה יותר. זה בטוח אם מתרחשות מספר נמוך של תופעות לוואי והיתרונות עולים על הסיכונים.

>למידע נוסף בקרו באתר ויאגרה ישראל https://viagraisrael.com/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפול בציפורן חודרנית חוזרת
ציפורן חודרנית חוזרת היא בעיה שכיחה שיכולה להופיע בבוהן ובכף הרגל. היא מתרחשת כשהציפורן צומחת מלמטה,...
קרא עוד »
אוק 14, 2022
קורס מגיש עזרה ראשונה
אם תמיד צפיתם בתוכניות דרמה של בתי חולים (מי אמר "האנטומיה של גריי"?) וחשבתם איזה תפקיד מרתק יש לשחקנים,...
קרא עוד »
יול 13, 2020
ייעוץ זוגי ברחובות
ייעוץ זוגי הוא דבר שהפך להיות די פופולרי בעולם המודרני, למרות שלא תמיד כך היה. בעבר זוגות חששו להגיד...
קרא עוד »
יול 07, 2022