מה זה ויאגרה גנרית ?

ויאגרה גנרית היא תרופה דרך הפה הנלקחת על ידי גברים כדי לעזור להם להשיג ולשמור על זקפה. זוהי תרופה נפוצה שנמצאת בשימוש במשך עשרות שנים.ניתן לקנות ויאגרה גנרית ללא מרשם והיא זמינה בצורות שונות, כגון טבליות, כמוסות ג'לטין, נוזל או אבקה.

ויאגרה גנרית היא תרופה המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה. הוא מכיל את אותו מרכיב פעיל כמו התרופה של המותג, אך הוא זול יותר ויש לו פחות תופעות לוואי. ויאגרה גנרית לא תעבוד כמו תרופות ממותגות מכיוון שהיא אינה מכילה מרכיבים נוספים או כימיקלים שנמצאים רק במותגים מסוימים. תופעות הלוואי של התרופה הגנרית כוללות כאב ראש, קלקול קיבה וסחרחורת. הגרסה הגנרית של ויאגרה מיוצרת על ידי חברת פייזר. , שנרכשה על ידי אלרגן במרץ 2012. החומר הפעיל בתרופת המותג הוא סילדנפיל. הגרסה הגנרית של ויאגרה מכילה את אותו מרכיב פעיל, אך אינה מכילה כימיקלים או מרכיבים נוספים. על פי המחקר, תרופות גנריות בדרך כלל זולות יותר מתרופות מותג, אך תופעות הלוואי והיעילות עשויות להשתנות. 

ויאגרה גנרית היא הצורה הגנרית של סילדנפיל ציטראט המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה אצל גברים. זוהי כמוסה כחולה ולבנה המכילה 50 מ"ג, 100 מ"ג או 200 מ"ג של סילדנפיל. מהן תופעות הלוואי האפשריות של ויאגרה גנרית? תופעות הלוואי השכיחות ביותר של ויאגרה כוללות כאבי ראש, הסמקה והפרעות עיכול. אלה נוטים יותר להתרחש בעת נטילת מינון גבוה של ויאגרה. תופעות לוואי אחרות עשויות לכלול ראייה מטושטשת, שינויים בראיית הצבע וסחרחורת קלה. 

הפופולריות של ויאגרה גנרית

ויאגרה גנרית קיימת כבר שנים רבות, אך רק לאחרונה היא הפכה לפופולרית ולשימוש נרחב. התרופה הפכה לפופולרית יותר מכיוון שהיא הוכחה כיעילה ובטוחה עבור רוב האנשים עם הפרעות זיקפה. תרופה יעילה אם היא עוזרת לך להשיג תוצאה צפויה, כגון הקלה על כאב או הרגשה טובה יותר. זה בטוח אם מתרחשות מספר נמוך של תופעות לוואי והיתרונות עולים על הסיכונים.

>למידע נוסף בקרו באתר ויאגרה ישראל https://viagraisrael.com/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שליטה באמנות קניות בגריל גז: 4-8 תובנות חיוניות
ברוכים הבאים לעולם הצלייה בחוץ, שבו רחש הסטייקים העסיסיים והארומה של ברביקיו מעושן יכולים להפוך כל...
קרא עוד »
ספט 12, 2023
דלקות חוזרות בדרכי השתן – למה זה קורה ומה כדאי לשנות
זיהומים בדרכי השתן הם מחלה נפוצה שמשפיעה על מיליוני אנשים ברחבי העולם. בעוד שרבים חווים דלקת בדרכי...
קרא עוד »
ספט 06, 2023
איך להקל בתסמיני שיעול אצל ילדים?
החורף בשיאו וילדים רבים חולים וסובלים משיעול טורדני. שיעול הוא רפלקס טבעי של הגוף המעוניין להיפטר...
קרא עוד »
פבר 16, 2020