השתלת שיער בטורקיה – 3 סיבות ללכת על זה

השתלת שיער היא הליך הכולל חיתוך שיער מהראש או הגוף. זה הליך מורכב, אבל אפשר לעשות אותו בכל גיל, וזה לא יקר כמו שאתה חושב. השתלת שיער היא אחד הניתוחים הקוסמטיים הפופולריים ביותר בטורקיה. זהו ניתוח חדש מאוד, שקיים בשוק רק כמה שנים.

איפה הכול התחיל? 

הליך זה הומצא על ידי ד"ר אוזקאן ארדן בשנת 2011 כאשר עבד כמנתח פלסטי כמו ד"ר נגיאן אקבס בבית החולים האוניברסיטאי באיסטנבול ונאלץ להתמודד עם חולים שסבלו מהתקרחות עקב טיפולי כימותרפיה או טיפולי סרטן. הוא גילה שאין דרך להשתיל זקיקי שיער מבלי לפגוע בהם, אז הוא פיתח את הטכניקה באמצעות השתלות עור משלו והשתמש בה על מטופלים שאיבדו את שיערם עקב כימותרפיה או טיפולי סרטן. ההליך הזה זכה להצלחה רבה, הניתוח מתבצע על ידי חיתוך זקיקי השיער והחלפתם בסינטטיים. לאחר מכן מושתלים זקיקי השיער ושערות התורם מוסרות מאזורים אחרים בגוף, כגון הקרקפת שלך.

אבל למה דווקא בטורקיה?

  • ממשלת טורקיה מנסה לעודד השתלת שיער כבר שנים. למעשה, זה היה הניתוח המבוקש ביותר בטורקיה כבר יותר מעשור. אבל עדיין יש אתגרים רבים שאפשר. 
  • השתלת שיער בטורקיה FUE הוא הליך פופולרי מאוד, המשמש לשיקום נשירת שיער ואף התקרחות. הסיבות העיקריות לנשירת שיער הן הזדקנות, מחלות כמו התקרחות, כימותרפיה, טיפול בקרינה ומתח. השתלת שיער יכולה להתבצע בדרכים רבות ושונות, וטורקיה היא המקום לעשות זאת!
  • מקור ההשתלות הוא ברופא טורקי – כאשר בחלק מהמקרים שערות התורם נלקחות מראשו של התורם או מגוף החולה. במקרים אחרים היא נלקחת מקרקפת החולה ובחלק מהמקרים מחיה חיה.
  • בטורקיה התהליך זול יותר וזריז יותר, לכן רבים בוחרים בה. 
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפול בכינים – 5 שיטות שאשכרה עובדות!
איך משמידים כינים? כולם יודעים כמה נושא הכינים הוא נושא מתסכל כאשר הוא נכנס אליך הביתה. מהרגע שקלטתם...
קרא עוד »
אוק 20, 2019
טיפול קוגנטיבי התנהגותי בילדים
ילדים רבים סובלים ממצבי לחץ שונים ביום יום שלהם, ואותם מצבי לחץ יכולים להביא למחשבות ורגשות שעלולות...
קרא עוד »
אוק 28, 2022
כאבי גב תחתון
בשנים האחרונות יש הרבה מודעות לכאבי גם וגם בתחום הרפואה יש הרבה מחקר שנעשה ושמוביל לעוד מידע על כאבי...
קרא עוד »
יונ 16, 2022