השתלת שיער בטורקיה – 3 סיבות ללכת על זה

השתלת שיער היא הליך הכולל חיתוך שיער מהראש או הגוף. זה הליך מורכב, אבל אפשר לעשות אותו בכל גיל, וזה לא יקר כמו שאתה חושב. השתלת שיער היא אחד הניתוחים הקוסמטיים הפופולריים ביותר בטורקיה. זהו ניתוח חדש מאוד, שקיים בשוק רק כמה שנים.

איפה הכול התחיל? 

הליך זה הומצא על ידי ד"ר אוזקאן ארדן בשנת 2011 כאשר עבד כמנתח פלסטי כמו ד"ר נגיאן אקבס בבית החולים האוניברסיטאי באיסטנבול ונאלץ להתמודד עם חולים שסבלו מהתקרחות עקב טיפולי כימותרפיה או טיפולי סרטן. הוא גילה שאין דרך להשתיל זקיקי שיער מבלי לפגוע בהם, אז הוא פיתח את הטכניקה באמצעות השתלות עור משלו והשתמש בה על מטופלים שאיבדו את שיערם עקב כימותרפיה או טיפולי סרטן. ההליך הזה זכה להצלחה רבה, הניתוח מתבצע על ידי חיתוך זקיקי השיער והחלפתם בסינטטיים. לאחר מכן מושתלים זקיקי השיער ושערות התורם מוסרות מאזורים אחרים בגוף, כגון הקרקפת שלך.

אבל למה דווקא בטורקיה?

  • ממשלת טורקיה מנסה לעודד השתלת שיער כבר שנים. למעשה, זה היה הניתוח המבוקש ביותר בטורקיה כבר יותר מעשור. אבל עדיין יש אתגרים רבים שאפשר. 
  • השתלת שיער בטורקיה FUE הוא הליך פופולרי מאוד, המשמש לשיקום נשירת שיער ואף התקרחות. הסיבות העיקריות לנשירת שיער הן הזדקנות, מחלות כמו התקרחות, כימותרפיה, טיפול בקרינה ומתח. השתלת שיער יכולה להתבצע בדרכים רבות ושונות, וטורקיה היא המקום לעשות זאת!
  • מקור ההשתלות הוא ברופא טורקי – כאשר בחלק מהמקרים שערות התורם נלקחות מראשו של התורם או מגוף החולה. במקרים אחרים היא נלקחת מקרקפת החולה ובחלק מהמקרים מחיה חיה.
  • בטורקיה התהליך זול יותר וזריז יותר, לכן רבים בוחרים בה. 
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תסמינים לאבנים בכליות
אבנים בכליות הן בעיה נפוצה שאנשים רבים נאלצים להתמודד איתה. זו יכולה להיות חוויה כואבת וקשה שיכולה...
קרא עוד »
נוב 18, 2022
השתלת‌ ‌שיניים‌ ‌הגיע‌ ‌הזמן‌ ‌שלכם‌ 
לאחר‌ ‌שעברו‌ ‌מספר‌ ‌שנים‌ ‌מהיום‌ ‌בו‌ ‌עשיתים‌ ‌טיפול‌ ‌שורש‌ ‌באחת‌ ‌מהשיניים‌...
קרא עוד »
מאי 10, 2021
טיפול בורטיגו שעובד מיד
ורטיגו הוא מצב הגורם לסחרחורת ותחושת ספינינג. זה יכול להיגרם ממספר גורמים, כולל דלקת באוזן הפנימית,...
קרא עוד »
פבר 23, 2023