רשלנות רפואית בלידה – איך עו"ד יכול לסייע?

עורך דין רשלנות רפואית בלידה

במהלך ההיריון או הלידה, קורות לא אחת תקלות שונות אשר גורמות לנזקים שהם לעיתים בלתי הפיכים ולכן בני זוג רבים מבקשים לתבוע את הגורמים הרפואיים לאור הרשלנות הרפואית שגרמה למצב זה.

עורך דין רשלנות רפואית 

במסגרת העבודה רחבת ההיקף של עורך דין רשלנות רפואית בלידה, הוא מטפל במקרים רבים של רשלנות במהלך הלידה ולכן מגיש על כך תביעות לבית היולדות שבו קרה המקרה.

עו"ד מיומן העוסק בנישה זו נחשף לאורך השנים למקרים שונים שחלקם דומים וחלקם חדשים ובהתאם לכך הוא יודע כיצד לתקוף את הבעיה במסלול הנכון ביותר כשהמטרה היא להוציא את מלוא הפיצוי הכספי לבני הזוג.

לידה שמסתיימת ברע, היא טראומה לכל החיים ובמיוחד אם לוולד יש פגיעה מהותית שהופכת אותו לנכה לכל ימיו או אם הוולד נפטר. ברוב המקרים עוברת בעקבות הסיטואציה תקופה קשה מאד על בני הזוג והם אינם מצליחים להתאושש ממה שקרה.

הפיצוי הכספי לא יפצה אותם על האובדן, אך במקרים הללו עורך הדין המתמקצע בתחום יוצא דופן זה עושה את המיטב כדי שיקבלו פיצוי הולם על הימים הקשים שלא יסתיימו לעולם.

רשלנות של המוסד הרפואי 

הרשלנות עלולה להתבטא בכך שלא אבחנו במהלך ההיריון תסמונת גנטית או מום אשר גרם לכך שהילד הוא מיוחד ולא גדל כמו ילד רגיל. או בעיה בעת הלידה, כאשר התהליך לא מתקדם ולכן העובר נכנס למצוקה ואינו מקבל חמצן. אם לא עושים ניתוח קיסרי חירום, נגרם לתינוק נזק מוחי בלתי הפיך. 

כל המרקם המשפחתי מתהפך בעקבות מקרים מסוג זה ונוצר נזק כלכלי כיוון שההורים עסוקים בטיפול בילד, נעדרים מהעבודה ולכן הפיצוי הכספי הוא אקוטי.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר של עורך דין נזיקין אלי מאור!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עדשות מולטיפוקל – מי צריך את זה
לאחרונה הראיה שלכם לא דומה למה שהיא הייתה בעבר? מנסים למצוא את הדרך הכי טובה שיש לשפר את המצב ולחזור...
קרא עוד »
פבר 11, 2019
איך להקל בתסמיני שיעול אצל ילדים?
החורף בשיאו וילדים רבים חולים וסובלים משיעול טורדני. שיעול הוא רפלקס טבעי של הגוף המעוניין להיפטר...
קרא עוד »
פבר 16, 2020
כאבי ברכיים – כל מה שרציתם לדעת
אנשים רבים מתלוננים היום על כאבי ברכיים, דבר שעלול להיגרם כתוצאה ממגוון רחב של סיבות שונות. בחלק...
קרא עוד »
אוק 02, 2020